Magazin "UFO'lar Var, Bize Göstermiyorlar"

Papatya

V.I.P
V.I.P

Ajda Pekkan, önceki gün Marmara Forum Expo Center'daki 'Nasa: A Human Adventure' sergisini gezdi. Astronot montuyla poz veren Pekkan, uzaya fırlatılma deneyimi yaşatan simülatör cihazı da deneyip gazetecilerin sorularını yanıtladı:

Uzaya gitmeyi hiç düşünmedim. Ne işim var uzayda? Etiler'e bile gitmek istemiyorum, ne uzayı?

UFO'Lara inanıyorum ama UFO görmüyorum çünkü onları bize göstermiyorlar. Hani bir sürü UFO geçiyordu? Niye bugün gelmiyor?

21 Aralık'la ilgili kıyamet paranoyalarına girmek istemiyorum. Bunlar kehanettir, olacaksa olur. Biz yapacağımızı yapıyoruz, yukarısı tüm bunları görüyor.

DÜNYANIN EN KAPSAMLI UZAY SERGİSİ

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA'nın, insanoğlunun uzayla ilgili önemli çalışmalarını bir araya getiren sergisi "Nasa: A Human Adventure" Marmara Forum'da...

2.500 m2 büyüklüğünde Expo Center'a kurulan sergide, insanoğlunun uzaydaki 50 yıllık macerasını gözler önüne seren NASA koleksiyonuna ait uzaya gitmiş ve gelmiş 100'den fazla orjinal parça ve çok büyük objeler yer alıyor.

14 Nisan 2013'e kadar gezilebilecek serginin giriş fiyatları tam 25, öğrenci 20 TL olarak belirlenmiş. 6 yaşından küçük çocuklar ise sergiyi ücretsiz gezebilecek. Sergi sabah 10:00'dan gece 22:00'ye kadar gezilebiliyor