Ücretsiz Forum Sitesi Nasıl Kurulur? Domain Dahil

XenForo yerine WordPress deneyebilirsin. Dosya sayısı az olduğu için daha hızlı upload işlemi yapılabilir.

XenForo kurulum dosyalarını internetten bir yerlerden alman lazım. Sonuçta buraya deneme amaçlı kuracaksın. Normalde lisanslı bir yazılım ama test amaçlı kuracağın için bir yerlerden bulunabilir.

Bir süre sonra silmek üzere benim test amaçlı o alana kurduğum XenForo kurulum dosyalarının linkini veriyorum (Ben de buradan almıştım). 1 saat sonra link silinecek :)

Alttaki linkte 2.2.7 zip dosyasını indirip zipten çıkarıp sunucuya atabilirsin.

bilgileirnizden ötürü teşekkürler.sanıyorum uygulamada bir hata yapıyorum..
Flezilla da istenilen bilgiler:
sunucu
kapı numarası
kullanıcı ismi
parola
burada sunucu ile kapı numarasını nasıl bulacağım onu bilmiyorum.bu arada kusura bakmayın sizide uğraştırıyorum daha önce uğraşmadığımdan fazla bilmiyorum.sizi de uğraştırmayacaksa size dm den kullanıcı ismi,parolayı yollarsam siz onaylatabilir misiniz?

Panelde Port numarası olarak verilen numara kapı numarası alanına girilecek sanırım 21 idi yanlış hatırlamıyorsam.
sunucu da istiyor host name ile aynı anlamdamı acaba?panelde buluann bilgiler
FTP User Name​
FTP Password​
FTP Host Name​
FTP Port​
Software​
epiz_30412734(Your vPanel Password)ftpupload.net21

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir ara ben teamviewer ile bağlanıp bakayım o halde. Şu an meşgulüm maalesef. normalde panele girebildiğine göre muhakkak ftp programı ile de bağlanabilmen lazım.

Gerçi o alana panelden de ulaşabilirsin. Tabi Filezilla daha pratik olur.

Bir ara ben teamviewer ile bağlanıp bakayım o halde. Şu an meşgulüm maalesef. normalde panele girebildiğine göre muhakkak ftp programı ile de bağlanabilmen lazım.

Gerçi o alana panelden de ulaşabilirsin. Tabi Filezilla daha pratik olur.
büyük ihtimal ben hata yapıyorum ben size bilgileri dm den yollayayım siz istediğiniz de yapabilirsiniz