• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üç Yeni Wordpress Teması Duyuruldu

sherry

V.I.P
V.I.P
Weblog tools collections wordpress için üç tema hazırlamış. Temaların üçü de widget destekli ve Firefox 2+, IE6, IE7 de sorunsuz çalışabiliyor.

Blue Lily Teması : Yeşil bir başlığa sahip . Tema 3 sütunlu başlığın üzerinde maviyle renklendirilmiş bir alan çeşitli linkler için tasarlanmış . Linkler dikkat çekiyor.Yanda iki sidebar bulunuyor ve ana içerik için yeteri kadar alan bırakılmış . İçerik gri bir fon üzerinde sergileniyor. Bilgisaranıza yüklemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
<<<TIKLA>>>
 

sherry

V.I.P
V.I.P
Blue Dream Teması: Tema üç sütunlu , mavi ve gri ağırlıklı. Başlık kısmı düzenlenebiliyor ve içerisine metin eklenebiliyor. Temanın en üstünde sayfa linkleri bulunuyor. Bu linkler üzerine gelindiğinde siyahtan maviye dönecek şekilde tasarlanmış. Yazılar gri ve bu yazılar beyaza yakın bir fon rengi üzerinde sergileniyor.Feedburner Rss Feed ve Technorati simgeleri temanın en üstünde yer alıyor ve dikkat çekiyor. Temanın tasarımcısı Syamsulariff Bin Mohamed.Bilgisaranıza yüklemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
<<<TIKLA>>>
 

sherry

V.I.P
V.I.P
Airborne Teması: 3 sütunlu bu temada mavi renkler ağırlıklı . Temanın başlık ve taban kısmı bulutlarla işlenmiş. Çift sidebar bulunuyor bunlardan biri yanda diğeriyse tabanda. Böylece daha çok içerik tek sayfada görüntülenebiliyor.Tema yapımcısı bir alman ve Sitesi almanca. Bilgisaranıza yüklemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
<<<TIKLA>>>
 
Top