• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Üç öneri/istek

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Forumda kullanım kolaylığı sağlamak açısından önerilerim/isteklerim olacak.
1. Eklenen son 10 mesaj ana sayfada görütülensin çünkü bu durumda yeni eklenen mesajların görülme ve cevaplanma olasılığı artar.
2.Üyelerin açtığı konulara ve mesajlara direk ulaşabilmesi için ana sayfada kısayol verilmesi üyelerin kendi mesaj ve konularını kontrol etmesi açısından faydalı olur.Daha az tıklananlar kaldırılarak onların yerine konulabilir.
3.Kim nerede online listesinin üyelere açılmasını öneriyorum.Çünkü hemen hemen tüm forumlarda bu yetki tüm üyelere tanınmış durumda.
Yoğun iş temponuzda kolaylıklar diliyorum.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Eklenen son on mesaj eskiden forumun anasayfasında görünüyordu, fakat eklentileri azaltıp forumu hızlandırmak ve de açıkları kapatmak adına kaldırıldı diye biliyorum, tekrardan koyulacağını zannetmem çünkü cereztakip ve yeni mesajlar kısmından da aynı şekilde son mesajlara ulaşabiliyorsun, hatta cereztakip kısmından daha da kolay yapılabiliyor.

Üyelerin açtığı konulara direk ulaşabilmesi kolaylık sağlayabilir.

Kim nerede online kısmının açılıp açılmamasıyla da admin ilgilenecektir

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
1. sorunun cevabı verilmiş.

2. Soruyu tam anlayamadım. Tüm üyelerin açtığı konulara link vermek mümkün değil. İstediğiniz üyenin profiline girip konularını veya mesajlarını aratıp bulabilirsiniz.

3. Kim Nerede Online Lisetesini görebilmek için en az Özel Üye sınıfında veya yönetim kadrosunda bulunmanız lazım. Bunu bandwidth sınırı nedeniyle uyguluyoruz. Zaten çokda önemsendiğini sanmıyorum.