Türklere has hareketler..:))))

BaYBiLgE

Özel Üye
Özel üye
  • Grup halinde bir meydana konan güvercinlerin üzerine koşup onları kaçırmaya çalışma hastalığı,
  • Arabayla yolda giderken tanıdık birini görünce arabayı şakadan onun üzerine doğru sürme hastalığı
  • Ayni filme giden insanların filmden çıktıktan sonra filmi birbirlerine anlatmaları hastalığı,
  • Sinyal verir vermez şerit değiştirip, kazaya sebebiyet verdiğimizde sinyal verdik görmüyor musun? deme hastalığı,
  • Kimsenin herhangi bir konu hakkında bilgisi olmadığını anladığımız anda o konu hakkında atıp tutma hastalığı,
  • Ünlü birini gördüğümüzde onunla fotoğraf çektirip çok samimiyiz havası verme, sonra arkasından sövme hastalığı,
  • Yaşamadığımız bir şeyi yaşamış gibi anlatıp sonra da ona kendimizi inandırma hastalığı,
  • Cep telefonu kullanımının yasak olduğu ortamlarda mecburmuş gibi ille de görüşme yapma hastalığı,
  • Aldığı her gazete ve dergideki kadın olsun adam olsun resimlere sakal, bıyık ve gözlük yapma hastalığı,
  • Belediyenin otobüs duraklarına koyduğu her çeşit saatin yelkovan ve akrebini sökme hastalığı,
  • Reklam için duvarlara veya panolara yapıştırılan resimli afisleri yırtma hastalığı,
  • Trafikte bizi geçen bir aracı anamıza küfretmiş sayarak, mutlaka yakalayıp onu geçmeyi ilke sayma hastalığı,
  • İskambil kâğıtlarından kule yapan birinin kulesini üfleyerek bozmaya çalışma hastalığı,
  • Otobüs koltuklarını işaret parmağıyla önce delip sonra yırtma ve üzerlerine acayip acayip yazılar yazma hastalığı,

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

İş makinesi izlemek...
Para üstü vermek için para istemek.
Ehliyet sınavına arabayla gitmek.
Çay dolduran birini görünce fondip yapmak.
Çarpışan arabalarda çarpışmamak.
Tüpü çakmakla kontrol etmek.
Ayakla tuşa basmak.
Hesap ödemek için kavga etmek.
Hesabı alabilir miyiz?
Ben alayım
Hayır bana getirin
Senin paran burda geçmez
Ben ödeyecem
Hayır ben
Ben
BEN ULAN BEN!!!