Türkiye'de cinsellik

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ben bu konuyu kendi cümlelerimle değilde çok güldüğüm ve bir o kadar da haklı bulduğum bir yorumla tartışmaya açmak istiyorum :P

Türkiye'de cinsellik

Tecavüzdür ...Avrupa ahlakımızı bozayorrr. biz tecavüz seviyoruz...damacana, kedi, ördek, eşek, koyun... işte allah ne verdiyse... :P

Bu konuda tartışmasız tartışılmayacak ama olsun dursun bir kenarda :D

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Evet dostum. Yine önemli bir konuya değinmiş.
Maalesef, cinsellik dendiğinde, belirtmiş olduğun her şey konuya dahil...
Sadece, nesil devamı için düşünülen cinsellik de doğru değil, kadını cinsel obje olarak görmek de, doğru değil. Elbette ki tecavüz ayrıca iğrenç bir durum. Yazmaktan bile imtina ederim. Ama maalesef. Bir çok kendini bilmez, hayvani duygular taşıyanlar, cinselliği sadece kendi isteklerini elde etmek olduğunu düşünüyor.
Bu konuda da maalesef egoistlik var. Yok demek yanlış olur...
Ne günlere kaldık, arkadaş...

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Geçen gün Twitter'da bir hocanın fetvasına denk gelmiştim "Hayvanlarla cinsel ilişkiye girebilirsiniz ama sonrasında öldürüp gömmeniz gerekiyor" gibi bir şeyler diyordu. Şaka sandım ama gerçekmiş :D
Her şeyin başı ruh sağlığı tabi :P

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Geçen gün Twitter'da bir hocanın fetvasına denk gelmiştim "Hayvanlarla cinsel ilişkiye girebilirsiniz ama sonrasında öldürüp gömmeniz gerekiyor" gibi bir şeyler diyordu. Şaka sandım ama gerçekmiş :D

Benim öğrendiğim de, her ikisi de... (Çok iğrenç) ALLAH ıslah etsin.
O mevzularda karışık...
Halbuki bu durum olması gerektiği gibi yaşansa, bu tip sapıklıklar olmasa...
Tövbe tövbe...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye

O hoca kafayı yemiş :P Bu fetvadan sonra hayvan ölümlerinde patlama yaşamasak bari :D

Peygamber efendimiz bir hadisinde;"Yüce Allah yarattığı insanlardan yedi zümreye yedi kat semanın üzerinden la'net etti.... Hayvanlarla cinsel temasta bulunan mel'undur." demiştir.Hayvanlarla temasta bulunmak İslam dininde baş günahlardan biridir. :)

İşte bunlar hep dini imanı bilmeden ağızdan kulaktan dolma inançların sonucu :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
O hoca kafayı yemiş :P Bu fetvadan sonra hayvan ölümlerinde patlama yaşamasak bari :D

Peygamber efendimiz bir hadisinde;"Yüce Allah yarattığı insanlardan yedi zümreye yedi kat semanın üzerinden la'net etti.... Hayvanlarla cinsel temasta bulunan mel'undur." demiştir.Hayvanlarla temasta bulunmak İslam dininde baş günahlardan biridir. :)

İşte bunlar hep dini imanı bilmeden ağızdan kulaktan dolma inançların sonucu :)
Evet aynen öyle.. Bir dine mensup insanın hayatında en az bir kez inandığı kitabı okuması gerekmez mi mesela? Yaratıcı bir kitap yolluyor sana ne kadar mucizevi bir şey düşünsene, hiç mi merak etmez bir insan, hiç mi anlamaya çalışmaz? Sonra ordan burdan duyduğu, işine gelen üç beş ayeti kendine yontar, her yaptığı sapıklığa bir kılıf bulur. 4 tane kadınla evlenip köle gibi görenler "ama kitapta yazıyor" diye dolaşmıyor mu? İnsan vicdanının kabul edemediği şeye hiçbir din müsaade etmez, ben buna inanıyorum.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Evet aynen öyle.. Bir dine mensup insanın hayatında en az bir kez inandığı kitabı okuması gerekmez mi mesela? Yaratıcı bir kitap yolluyor sana ne kadar mucizevi bir şey düşünsene, hiç mi merak etmez bir insan, hiç mi anlamaya çalışmaz? Sonra ordan burdan duyduğu, işine gelen üç beş ayeti kendine yontar, her yaptığı sapıklığa bir kılıf bulur. 4 tane kadınla evlenip köle gibi görenler "ama kitapta yazıyor" diye dolaşmıyor mu? İnsan vicdanının kabul edemediği şeye hiçbir din müsaade etmez, ben buna inanıyorum.

Etmiyor da zaten :) Bir çok şeyi kılıfına uyduran insan oğlu ..İslam 4 evliliğe müsaade ediyor evet ama onunda belli kuralları var .Kendi nefsin için yapmayacaksın o evliliği .

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Etmiyor da zaten :) Bir çok şeyi kılıfına uyduran insan oğlu ..İslam 4 evliliğe müsaade ediyor evet ama onunda belli kuralları var .Kendi nefsin için yapmayacaksın o evliliği .
Ben o dönem için belki anlayışla karşılayabilirim bu durumu. Ama şu an için hiçbir şekilde kabul edilebilir durumu yok. Yani bir adam bir kadına çok yardımcı olmak istiyorsa bunun başka yolları var, neden illa nikahıyla himayesine alsın? 50'lik adam müsveddeleri 15 yaşında bilmem kaçıncı kadınla evleniyor. E o kadar yardımseverse evlatlık alsın madem?