• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Türk kızlarını beğenmeyen Türk erkekleri

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
forumdaki bütün kızlar, bu mesaja like. :D
Forumda daha önce buna benzer hatta içeriği tamamen aynı olan konularla ilgili mesajlarım vardır. Benim için ilişkilerde iletişim birinci öncelik... Siz siz olun Türk kızlarından daha özeli daha güzeli olmadığını bilin. :D Ha bakış açınız salt fiziksel görünüşse bişey diyemiyorum tabi, güzellik bana göre bir bütündür ve ayrıntılarda gizlidir... :)
@YoRuMSuZ u bu düsüncelerinden dolayi tebrik eder hayatinda başarilar dileriz :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Yazık bize ya valla. Kadına da erkeğe de yazık. Çoğu insan doğu kültürüyle büyüyüp gençliğinde batı kültürünün içinde buluyor kendini. Nasıl davranması gerektiğini kestirene kadar ilerde pişman olacağı bir sürü şey yaşıyor. Burada kezban köylü anlamında galiba. Eski kafalı yani. Ama mesela kız daha rahat davransa bu sefer de kaşar diye etiketleyecek çünkü bu bi şekilde zamanında öyle kodlanmış beynine. Hiçbir türlü kimseye yaranamazsınız kızlar, paşa gönlünüz nasıl istiyorsa, hangi türlüsü içinize siniyorsa öyle yaşayın. Zaten biz de kadınla ilgili bunlardan başka muhabbeti olmayan tiplere kendi aramızda "Kamil" diyoruz. No problem.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bu aslında Kedi ulaşamadığı ciğere mındar der misali :)
Bir tek kız erkek meseleleri için değil hayatın her alanında böyledir.
Karşı tarafı himayeleri altına alamayan gelişimini tamamlayamamış insanlar bir kusur bulurlar muhakkak.
Bişey bulamasalar niye gözünün üstünde kaşın var derler, yine derler :)
Bi söz var çok da severim. Beni Bilen Bilir, Bilmeyen Kendi Gibi Bilir..
Zaten bizi bilmeyenle bu yüzden işimiz olmamıştır der noktalarım. :)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Türk kızlarını beğenmemek gibi bir şey söz konusu değil..:) sadece Türk kızlarına ulaşmak zor dolayısıyla basit olan Avrupalı kızlara yöneliyor erkekler..:D Türk kızıyla gönül eyleyemezsiniz ancak evlenebilirsiniz..:)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Onları kim beğensin kim baksın ancak yabancı kadınlar bakar onlara ,onlarda türk erkeklerini bir şey zannettiğinden

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Yeni nesil boyle maalesef, almanyada yasamis bircok arkadasim da turk erkeklerinin yabanci bayanlara cok duskun olmalariyla unlendigini dusunuyorlar.
Galiba bizim kizlarin kiymetini ecnebiler bilecek ancak :D

Evet özellikle de Ruslara :ogozler

Yahu bi dakika yangına körükle gitmeyin. Burada belgelenmiş bi deneyden çıkarılan sonuç yok. Sadece konuyu açan arkadaşın görüşü bu. @dderya sen de ortalığı kızıştırma. İnsanlar hayatlarının belli döneminde flört olayını içgüdüsel olarak yapıyorlar. Dolayısı ile de red edilince "kezban" demeleri normaldir veyahut ulaşamayınca. Yabancı hayranlığına gelirsek, bu sadece yabancı kadınlar için değil, yabancı olarak elde edilebilecek herşey için geçerli. Aslında bu bir prestij meselesi. Kendini ifade etmeye çalışmak gibi. Bu bir inandırmaya çalışmadır. "Ben sizden üstünüm" çabasıdır.

Yabancı bi dil öğrenmeye çalıştınız mı bilmiyorum ama konuşurken şöyle bişey durum oluyo. Türkçe konuşurken bilmeden yaptığın şey; "kelimeleri kullanarak, dolaylı yoldan, karşındakini ikna etmeye çalışmak ve bunu zannettirerek yapmak", başka bir dil konuşurken düşündüğün şey, "gramer'e uygun gidiyor muyum acaba". :)

Bu üstteki paragrafı okurken bile ben, dolaylı yoldan "Tabiiki İngilizce biliyorum. Ne sandın?" demiş oldum :P

Bu da hayattımızın renkli olduğunu ve üstün olduğumuzu kanıtlama çabası BENCE. Tabiiki herkes için geçerli olmayabilir.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
bu sadece yabancı kadınlar için değil
emin misin ya :D "Türk kızlarındaki ego rus kızlarnda bile yok" demeyecek herhangi bi erkek yoktur. Çekici bi Rus kız görünce dünyayı unutan bir cins erkekler maalesef :(
biz teklifleri reddedince egolu kezban oluyoruz ama yabancı kızlar 10 kişiden 9una pozitif yaklaştığında medeni ve egosuz oluyor!! Sonra da biz kezbanlar aşağılanıyoruz :(

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
emin misin ya :D "Türk kızlarındaki ego rus kızlarnda bile yok" demeyecek herhangi bi erkek yoktur. Çekici bi Rus kız görünce dünyayı unutan bir cins erkekler maalesef :(
biz teklifleri reddedince egolu kezban oluyoruz ama yabancı kızlar 10 kişiden 9una pozitif yaklaştığında medeni ve egosuz oluyor!! Sonra da biz kezbanlar aşağılanıyoruz :(

Öncelikle Rus kızlarla kendinizi kıyaslamayın, -1 puanla başlarsınız. :D Hem Rus Kızı öldür, hakkını yeme demişler. ;;H Tarihte bile örneği vardır Bknz: Baltacı Mehmet Paşa ve Katerina.:hey

Hem ne taktın bu kezban olayına. Tamam bi daha demeyecem söz :v

Çünkü yabancı kadınlar toplum baskısında kalmıyorlar. Onlar için başkalarının söyledikleri önemli değil. Türk kızları için durum farklı. :)

Hem sen "kezban" demişsin, az demişsin. Öyle karaktersizler varki direk iftira bile atabiliyorlar malesef. Bu da bizim kültürümüzden kaynaklanıyor. Hala sarıklı-cübbelilere biyad ediyoruz. Malesef dünyada da böyle tasfir ediliyoruz. Sözlerimi isteyen yanlış, isteyen doğru anlasın.