Tüm Hakları Küstahlığıma Aittir...

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
Hayatına fazla gün katmak senin elinde değil...
Ama gününe fazla hayat katmak senin elindedir...
Hayatından gün çalanlara değil,
Gününe hayat katanlara değer vermek gerekir.

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
"Özlemek" Teninin kokusunu bilmeden, sıcaklığını hissetmeden burham burham özlemek..
Ben ki, o kadar söz vermişliğimin ardına sığınırken, Kabuğuma açılan çatlaktan içeri sızışını sevdim.
Zor, karmakarışık, hastalıklı zamanlarım geçmeyecek, mücadale nereye gider artık sonu nereye çıkar hiç düşünmek istemiyorum..
Uzun bir sessizlik, Hatta çok Derin bir sessizlik içindeyim aslında..
Biraz sesim çıksa, 3 gün darmadağın yatmaktayım..

"Bazen insan başkasının ruhunu ararken, kendi ruhunu teslim eder başkasına .."
Kaybolmuş ruhumu sen de arıyorum, senli günlerime özlem duyuyorum..
Oysa biz yanyanayken bile flu bir bakış ardına gizleniyoruz..
i.duygu

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
Alışkın değilsiniz kararlı kadınlara...
Alışkın değilsiniz, kendisinden başka hiçbir şeye bağımlılığı olmayan kadınlara.
Alışkın değilsiniz, kendisini hemcinslerinden net çizgilerle, davranış olarak ayıran kadınlara.
Alışkın değilsiniz, oyuncak gibi oynayamadığınız kadınlara.
Alışkın değilsiniz, her şeyini bilmediğiniz, dökülüp saçılmayan gizemli kadınlara
Alışkın değilsiniz, susabilen kadınlara.
Alışkın değilsiniz, taştan hallice sabırlı kadınlara.
Alışkın değilsiniz, sonunda kaybetmek de olsa konuştuğu sözün arkasında duran kadınlara.
Alışkın değilsiniz, hayır kelimesini net kullanan kadınlara.
Alışkın değilsiniz, tavrını duruşunu ve çizgisini korumayı başaran kadınlara.
Alışkın değilsiniz, peşinizden koşmayacak kadar onurlu kadınlara.
Alışkın değilsiniz, gücünü kendine olan güveninin kazancı olarak gören kadınlara.
Alışkın değilsiniz, tek bir cümle bile çalıp çırpmadan kendi yüreğini şiirleştiren kadınlara.
Alışkın değilsiniz, toplum kurallarına isyan eden, kendi ahlaki değerlerinden taviz vermeyen asi kadınlara.
Alışkın değilsiniz, dik başlı, kendi ayakları üzerinde duran, duygu sömürüsü yapmamak adına derdini paylaşmayan, kime neci kadınlara.
Alışkın değilsiniz arkadaş, değilsiniz Kalem tutan ellerin, gün gelip tersiyle suratınıza indireceği şamara ...

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
o6QkA7.jpg

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
Bunca kalp kırıklığına rağmen
Küçüklüğümde yaptığım gibi rüzgârı arkama alıp
Bağırmak istiyorum hayata:
"Acımadı ki !"

Derin Mavi

Özel Üye
Özel üye
'"İnsanda ifade eksikliği oluyor. Sahip olduğumuz tek şey; dil, ruhu tasvir edemiyor. Bize verdikleriyse yalnızca bölük pörçük şeyler. Bu yüzden içimin derinliklerini birine açmam gerekse dehşet gibi bir duygu sarar beni."