• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

'Tükenmişlik Sendromu' En Az Türkiye'de Görülüyor

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Araştırma da aileden ,komşuluktan bahsetmiş bende bunların hiç biri yok ama herşşeye rağmen dimdik ayaktayım bana gelip biri dokunmasa cenem de düşmeyecek te içimde yer kalmadı almıyor zsığmıyor ,çıkmak istiyor kelimeler?herkese de dert anlatılmıyor ki arkadaş anlayan var anlamayan var bir de sen derdini sıkıntını paylaşınca senin derdinde ne var tarzı şeylerle karşılasa biliyorsun
Simdi yakin akraba disindakiler olmus akrep, komsulukta kalmamis zaten canim cunki kimse kimseye guvenemiyor. Onlara derdimi anlatacagima tukenmislik sendromu yasarim daha iyi ?

Ama benim her daim derdimi anlatabilecegim canlarim var tabii cok sukur, iyiki varlar cok sansliyim cok?

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
Araştırma da aileden ,komşuluktan bahsetmiş bende bunların hiç biri yok ama herşşeye rağmen dimdik ayaktayım bana gelip biri dokunmasa cenem de düşmeyecek te içimde yer kalmadı almıyor zsığmıyor ,çıkmak istiyor kelimeler?herkese de dert anlatılmıyor ki arkadaş anlayan var anlamayan var bir de sen derdini sıkıntını paylaşınca senin derdinde ne var tarzı şeylerle karşılasa biliyorsun
Yaaa o kadar doğu söylüyorsun ki aynen de öyle tepki veriyorlar anlattığına pişman oluyorsun