• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Travian Yeni sürüm Hileler Beyond yeni sürüm

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Çok güzel bir sürümü Sunmak İstedim sizlere.Umarım işinize yarar

İlk Önce Mozilla Firefox 3 ü indiriyoruz herhangi bi sürümü olabılır farketmez ...

Daha Sonra - GreaceMonkey Yüklememiz Gerekiyor

sağ üstten izin ver e basıyoruz eğer cıkarsa..

şimdi kura basıyoruz.
Yüklü oldugunu anlamamız için mozillanın sağ altında bu simgenin oldugunu gormemız gerekiyor

ardından çıkan pencereden yükle diyoruz.
2. Paketi de buradan indiriyoruz

yine çıkan pencereden yükle diyoruz.
Sininde yüklü olup olmadıgını anlamamız için Greacemonkey'e sağ tıklayıp işaretli olup olmadıklarına bakarız. resimdeki gibi

AYRIYETTEN 15-7 TARLA BULUCU YADA DEMIR , TUĞLA ,ODUNLU KÖY BULMAK VE %25 Lİ VAHALARI BULMAK ICIN TRAVIAN MAP ANALYSER INDIRMEK ISTEYENLER
TIKLASIN

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
BeyonD 'un avantajları
İnşaatlar için gerekli hammadde miktararı ve seviyelerin üzerideki renkler ile hangisini geliştirebileceğini ögrenebiliriz. Mesela Dairenin içi beyaz ise geliştirebiliriz. Pembe ise geliştiremeyiz gibi..

Ne kadar hammadde gerektiğini ve hammaddenin ne zaman yeteceğini çok açıklayıcı bir şekilde veriyor

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
yorumsuz ne diyorsun iki msn adresim sadece travian oyuncuları için var o adresleri oyun oynarken kullanıyorum ve kimdi diye düsünmüyoruz konusmamız aynen şöyle server kaçta oynadın köy adı neydi :D haha

bu hileleri az kullanmadım kolay kolay yakalanma olmaz sadece şikayet üzerine oluyor yani ben hile kullanıyorum diye serverde reklamını yapmazsan yakalanmazsın :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Language bu secenek ne ise yariyor ve usttekini yuklemek icin linki verebilirmisin simdidien tsklr

Language: Dil yada lisan anlamına geliyor. Dolayısıyla Dil seçmenizde yardımcı olacak bir secenek.Diğer sorunuza gelince konu içinde geçen tıkla ibaresini tıkladıgınızda gerekli linklerden indirme işlemini yapabilirsiniz.