• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

toyotanın krikosu

Anelka

Üye
Japon' un biri tatil için İstanbul' a gelir. O bar senin bu bar benim gezerken iyice kafayı bulur. Birden üzerinde KARADENİZLİLER KIRAATHANESİ yazan bir tabela görür ve hemen içeri girer, bir iki karete hareketi yapar ve yarım yamalak türkçesi ile var mı içinizde benimle dövüşecek diye bağırır. Kahvedekiler bakar ki adam japon üstelik kareteci tırsarlar, kimseden ses çıkmaz ama bu durum Temel' in zoruna gider ve ayağa kalkıp ben varım der. Birlikte dışarıya çıkarlar. 2 dakika sonra bir bakarlar ki Temel iki kişinin kollarında ağzı burnu yamulmuş vaziyette, Japon' da arkasından kasıla kasıla geliyor. Herkes şaşırmış. Japona sorarlar
-Nasıl yaptın ne ile vurdun
Japon
-Ben buna TOYOTİMO HOCAMIN KRİHOMİ vuruş tekniği ile vurdum der.
Bir kaç gün sonra japon yine gelir. Yine havasını atar. Yine temel çıkar. 2 dakika sonra tekrar temel ağzı burnu dağılmış vaziyette döner. Herkes japona
-Şimdi ne ile vurdun der.
Japon
-Yine TOYOTİMO HOCAMIN KRİHOMİ vuruş tekniği ile vurdum der
Bir kaç gün sonra japon yine gelir. Yine havasını atar yine temel çıkar 2 dakika sonra bakarlarki japon tanınmayacak halde surat kaymış. Temel arkada kasılıyor. Herkes merak ediyor
-Temel nasıl yaptın ne ile vurdun. Hangi tekniği kullandın
Temel
-Ben buna TOYOTANIN KRİKOSU ile vurdum.