Magazin Tolga Çevik'in Eşi İçin Kaleme Aldığı Yazı, Herkesi Mest Etti

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Evliliklerinin 13. yılında sosyal medya hesabından eşi için duygusal bir metin paylaşan Tolga Çevik, herkesi kendine hayran bıraktı.

Ünlü komedyen ve oyuncu Tolga Çevik'in evliliklerinin 13. yılında eşi Özge Çevik için yaptığı duygu yüklü paylaşım sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
ÇOK SAYIDA YORUM VE BEĞENİ ALDI

Sosyal medyada 563 bine yakın takipçisi olan Çevik'in eşi için kaleme aldığı yazı çok sayıda yorum ve beğeni aldı.
İşte Tolga Çevik'in o paylaşımı;

"Öncelikle beni; 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de 'Ay hayatım bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken, sen evinde, kucağında, salladığın, doğururken 'Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin' diye moda deliliği yapmadığın, mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir "evde bakıcı olmalıdır" demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun..."

Alıntı