Teşekkür Mesajlarımız

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hepinize tüm üyelerimize katılımcı ve okuyucu olarak verdikleri destek için teşekkürler.

Forumu izlerken hakikaten öyle güzel konular açılmış ve konulara öyle güzel yorumlar yazılmış ki hepinizi kutluyorum.

Ancak belirtmek istediğim konu, teşekkür olayını bazen abartıyoruz. Belki bu görüşüme katılmayanlar olacaktır. Forumda bunu için bir buton (Teşekkür Butonu) var. Daha çok bunu kullanıp konu altına da yorum şeklinde yazılar yazmamız. Böylelikle hem mesaj kirliliğinden uzaklaşmış hem de daha kaliteli bir forum ortaya çıkarmış alacağımızı düşünüyorum.

Bu demek değildir ki hiç mi teşekkürler yazmayacağız. Hayır elbette bu da olacak. Kendim de yapıyorum. Ama mesajlarının tamamı teşekkürden oluşan üyelerimiz var.

Bu fikrime karşıysanız gerekçenizi de belirterek bu bölüme yazabilirsiniz. Teşekkürler CeReZFoRuM ailesini oluşturan herkese.
 
bu aslında kanayan bir yara, ancak çözümü yok. mesaj sayısını arttırmak için bu yola başvuranların sayısı hayli fazla. yasaklama veya düzenlemelerin bir fayda sağlayacağını sanmıyorum. elimizden gelen tek şey hakedeni ödüllendirmektir. kaliteli konuları mutlaka ödüllendirelim ve özendirelim.
 

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Haklısın Yorumsuz.blackcrown kardeşime katılmıyorum.Yorumusuz sen mesaj sayısı yüksek olanlara tabak,çanak,çömlek ve benzeri hediyeler veriyorsun da benim mi haberim yok?
 

PİNKY

Üye
teşekkür edebilmek gerçekten çok özel bişeydir.Fakat bunu kendi menfaatlerimiz için kullanırsak pek bi öneminin kalıcağını sanmıyorum.O yüzden adminim sana ve diğer arkadaşlarıma katılıyorum.Teşekkürü hakedenden asla esirgememek ama karşılıksız yapmak lazım diye düşünüyorum.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Burda dur....Yaris etmesi icin bir cikari olmasi gerek Ben birinci olayim diye burda hic bir kimse cikari icin birsey yapmiyor... Ben buna katilmiyorum Bence burda ki paylasimcilar yaris icinde degil begendikleri seyleri baskasi ile paylasiyolar ve Cerezforumu cok sevdikleri icin paylasimi eksik etmiyolar Ve sanmiyorum burda yaris icinde kimsenin olacagini Ne fark ederki az olmus cok olmus Mesaj bence en önemli olan Burda hep beraber olmak ve en güzel seyleri paylasimlarda bulunmak insanlarla birseyleri paylasmak..
 

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
blackcrown kardeş ben seni çok seviyorum:)(Arkadaş olarak yani :D)Yanlış anlama ama burada biraz ön yargılı davranıyorsun.Teşekkür mesajlarından kasıt,zaten teşekkür düğmesi var.Birde sadece teşşekkür içeren mesajın ne gereği var?Ben de bu hataya düşüyordum.Lakin YEMİN EDERİM amacım paylaşıma saygıdan ibarettir.Yani adam oraya bişi yazmış.Tüm üyeler için.Benim için.Ben buna en güzel saygıyı bu şekilde gösteririm.Olay bundan ibaret.Teşekkür mesajı yazdığım her konuyu incele.Hepsine ayrıca teşekkür düğmesiyle de teşekkür etmişimdir.Lakin yaptığım yanlışmış.Yeni farkettim:)Eeee yaşayacan,hata yapacan,öğrenecen.:)
 
güzel kardeşlerim, bu sadece cerezforum' un sorunu değil. aşağı yukarı tüm forum sitelerinde bu sorun mevcut. bunu kişiselleştirmenin bir anlamı yok. en büyük hatanız, herkesi kendiniz gibi sanmanız. istatistiklere bir bakın, pek çok mesajı olupta hiç konusu olmayan üyelerle mutlaka karşılaşacaksınız. amacım burada bir tartışma ortamı oluşturmak değil.
 
Top