• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Televizyonunuzu Akıllı TV Yapan Xiaomi Mi TV Stick Tanıtıldı

Simurg

Corona günleri ?
Moderatör
lkemizde yükselen elektronik ürün fiyatları ile birlikte yeni bir televizyon almak isterseniz oldukça yüksek paralar ödemeniz gerekebilir. Kullanmakta olduğunuz geleneksel televizyonları akıllı televizyon haline getiren Xiaomi Mi TV Stick, televizyonunuzu bir multimedya platformu haline getirecek.

Xiaomi Mi TV Stick Özellikleri

Cebinizde dahi taşıyabileceğiniz boyutlara sahip olan Mi TV Stick Android işletim sistemi ile birlikte geliyor. Kaliteli bir ses deneyimi sunabilmek adına Dolby ve DTS çevresel ses desteği sunan cihaz bütünleşik Google Asistan ve Chromecast ile monitörünüzü ya da eski televizyonunuzu yeni bir hale sokmayı hedefliyor.


1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama ile kutudan çıkan Mi TV Stick’te dört çekirdekli bir işlemci bulunuyor. Cihazın yanında bir adet uzaktan kumanda bulunuyor ve bu kumandada Google Asistan, Netflix ve Prime Video için özel tuşlar bulunuyor. Bu tuşlarla birlikte söz konusu uygulamalara ve servislere tek tuşla hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Xiaomi Mi TV Stick 20 Temmuz tarihi itibarıyla 319 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.
 
Top