• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Telefonuzu Yüzde Kaçken Şarj Ediyorsunuz?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Telefonu şarja sokmak için bitmesini mi beklersiniz yoksa çok düşmeden şarj eder misiniz?
Önceleri yüzde 15 'e düşünce sokardım şimdi ise o kadar beklemiyorum 30-40 diş şarjı varken sokuyorum daha önce okuduğum habere göre bitmesini beklemeden şokun diyordu ben de ona uyuyorum :)

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
Benim şu an %17 eror veriyor bitirdin beni diyor ben takıyorum hemen dolması lazım çok telefon görüşmelerim oluyor birde takılıyken hiç karışmam iyice karnı doysun zavallı telefonum 😂😂😂

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Benim şu an %17 eror veriyor bitirdin beni diyor ben takıyorum hemen dolması lazım çok telefon görüşmelerim oluyor birde takılıyken hiç karışmam iyice karnı doysun zavallı telefonum 😂😂😂
En güzeli ben bir telefonu öyle bozdum buan şarjta dokunmuyorum ama o uyarıyı beklemene gerek yok daha önce de sokabilirsini telefonu şaeja hem dolma süresi de azalıyor o zaman daha erken doluyor

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
geceden geceye taktıgım ıcın farketmıyorum.ama bazen oglan kacırabılıyor telefonumu dibine kadar da bitirip al anne skldım dıyor.bazen oyle de takıyorum.