Telefonunuzu Daha Akıllı Hale Getirecek Birbirinden Kullanışlı 5 Android Uygulaması

Lelis

Ben O Eski Ben Değilim!!!
V.I.P
Her zaman olduğu gibi bu kez de Webtekno ekibi olarak, telefonunuzun işlevselliğini ve zevkini arttıracak birbirinden akıllı 5 uygulamayı sizler için derledik.

Bu hafta güncelleme gelen ve sizin de kesinlikle denemeniz gereken bazı uygulamaları derledik. Uzun süredir Google Play'in en iyi uygulamalarından olan bazı uygulamalara birtakım güncellemeler geldi. Bu uygulamalarla telefon bağımlılığınızdan kurtulabilir ve seyahat edeceğiniz rotaları belirleyebilirsiniz.


Microsoft Launcher
microsoft-launcher-w782.png


Microsoft Launcher, henüz beta aşamasında olan uygulamasına yeni özellikler ekledi. Aile Konumu adlı özellik, aile fertlerinizin konumlarının bir haritasını ve en son konumlarını gösterebilir. Bununla birlikte üyelerin belirli etkinlikleri hangi sıklıkla öğrenmenize de yardımcı olur. Özellikle çocuğunun ne zaman ve nerede olduğunu bilmek isteyen ebeveynler için oldukça kullanışlı.

Microsoft Launcher - İNDİR

PicsArt Photo Studio

PicsArt, Google Play'de görüp görebileceğiniz en iyi fotoğraf programlarından. Bununla birlikte PicsArt'a bir de sticker klavyesi gelmiş durumda. Eğer PicsArt'a zaten sahipseniz sticker klavyesini ayarlar menüsünden etkin hale getirebilirsiniz. Uygulama ayrıca kendi stickerlarınızı oluşturmanıza da izin veriyor.

PicsArt Photo Studio - İNDİR


TripScout

Yerel uzmanların size rehberlik edebildiği gezi programı TripScout ile artık seyahatleriniz daha da zevkli ve dolu dolu olacak. Rakiplerinden daha farklı bir yol çizen TripScout, yalnızca en iyi mekanları değil daha fazlasını kullanıcılarıyla buluşturuyor.

TripScout - İNDİR


Forest
forest-app-w782.png


Forest adlı uygulama, telefon bağımlılığınızdan sizi kurtarmaya çalışıyor. Forest'ın kullanımı ise şöyle, uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza elinizi sürmeyeceğiniz bir süre ve alarm belirliyorsunuz. Süre sınırı bittikten sonra, vaktinizin uzunluğuna göre çeşitli bitkiler ve paralar toplayabiliyorsunuz.

Forest - İNDİR


Smart Launcher 5

Akıllı telefonunuz daha kullanışlı olsun ister misiniz? Smart Launcher 5, Android 8.0 Oreo'a uyarlanabilir simgeler, duvar kağıdınıza uyan tema renkleri, kategoriye göre sıralama seçenekleri, web gezinmeleri gizleyebilmesiyle telefon kullanımınızı daha keyifli hale getirecek.

Smart Launcher 5 - İNDİR


Bonus Oyun: Oddworld: New 'n' Tasty

Oddworld New 'n' Tasty, birkaç aydır Android'de ve şu anda indirimli. Normalde 30 TL'ye satılan oyun bir süredir 8 TL'ye inmiş vaziyette. 1997 yılında PlayStation One'da çıkan oyun, bir macera klasiği.

Oddworld: New 'n' Tasty - İNDİR
 
Top