• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Telefonunuzda şifre var mı?

Telefonunda şifre varmı?

• Koyarım

• Gerek yok

Sonuçlar oylamadan sonra görüntülenebilir.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Aslında son birkaç aya kadar gerek duymadım :D ama benim ufak birilerini aramayı çok seviyor onun için son zamanlarda şifre koymaya başladım :D
Ama her seferinde şifre girmek zor geliyor ne kadar daha kullanırım bilmiyorum :D

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Güzel bir soru cevap veriyorum. Önce vardı yani bundan bir hafta öncesi kadar vardı. Ama geçen sarja taktım biri geldi telefonu dusurdu telefonun ekranı gitti. Baktım telefon haşat Bende şifreyi kaldırdım. Bu arada birşey sorucam yeni telefon alicam bunuda ustune takas vericem. Telefon olarak ne önerisiniz . Gorus ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılar

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Güzel bir soru cevap veriyorum. Önce vardı yani bundan bir hafta öncesi kadar vardı. Ama geçen sarja taktım biri geldi telefonu dusurdu telefonun ekranı gitti. Baktım telefon haşat Bende şifreyi kaldırdım. Bu arada birşey sorucam yeni telefon alicam bunuda ustune takas vericem. Telefon olarak ne önerisiniz . Gorus ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılar
Ben iPhone 11 kullanıyorum cok memnunum tavsiye ederim :)