Telefonum (Note 10 Plus) kendi kendine müzik çalıyor

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Daha önce de iki kez olmuştu. Az önce yine aynı şey oldu, yaklaşık günde bir kez oluyor. Telefonum kenarda dururken telefon hafızasında olmayan bir yabancı müzik çalıyor. Üstelik ekran açılmadan siyah ekranda.

Biraz araştırma yaptım virüs diyenler olmuş, bildirim ayarlarından diyenler olmuş kontrol ettim bir sorun görünmüyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar?

Yarım saattir sorunun ne olduğunu bulmaya çalışıyorum, ne bildirim gelmiş ne de bu müziğin çalma nedenine dair bir şey bulamadım. :)

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Daha önce de iki kez olmuştu. Az önce yine aynı şey oldu, yaklaşık günde bir kez oluyor. Telefonum kenarda dururken telefon hafızasında olmayan bir yabancı müzik çalıyor. Üstelik ekran açılmadan siyah ekranda.

Biraz araştırma yaptım virüs diyenler olmuş, bildirim ayarlarından diyenler olmuş kontrol ettim bir sorun görünmüyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar?

Yarım saattir sorunun ne olduğunu bulmaya çalışıyorum, ne bildirim gelmiş ne de bu müziğin çalma nedenine dair bir şey bulamadım. :)
Benimki 10 note + hiç öyle yaşamadım ama arada google ses algılayıcı bigsby mıdır nedir bir kelimeni yakalarsa aciliyor
Mesela ben Hi bigsby diyince yada benzer kelimeler konusunca

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yok öyle bir şey değil. Çok bilinen bir yabancı müzik çalıyor. Melodiyi biliyorum ama sözleri bilmiyorum çalınan müziğin ve kapalı halde çalmaya başlıyor bu müzik.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
10 gün önce yapmıştım. Alarmları kontrol ettim takvimde bir tarih falan mı ayarladım diye baktım bir şey yok. Son 3 gündür rastgele saatlerde çaldı. Virüs taraması yapmadım henüz.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
10 gün önce yapmıştım. Alarmları kontrol ettim takvimde bir tarih falan mı ayarladım diye baktım bir şey yok. Son 3 gündür rastgele saatlerde çaldı. Virüs taraması yapmadım henüz.
Olmazsa laptopa mühim data lari kopyala telefonu tekrar Fabrika ayarlarından getir ama sim kartini önceden çıkar yoksa bütün numaralar gider tabi bu en son çare

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Anlaşılan bir virüs bu an itibari ile tekrar çaldı. Baba filmindeki müzik sanırım çalan.

Zaten telefon hafızasında numaralar sorun yok yedekliyorum onları.

E

ewrekd

Ziyaretçi
Bugün benim telefonumda durup dururken şarkı çalmaya başladı 5 dk boyunca hep aynı nakarat andy delos santos - we're like strangers şarkı bu daha önce hiç dinlemedim ve bütün uygulamalar kapalıydı sahazamdan baktım adına Spotify müziklerim vs hepsine girdim kapadım çalmaya devam etti YouTube şarkının adını yazıncı durdu acaba reklam mı 😂

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör

Bendekide öyle ayarları olmalı youtubeye bak sorunu yaz illa çıkar