Telefonsuz internet bağlantısı için yardım.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Evime net bağlatmam gerek ama ben telefon hattı istemiyorum. Sadece net bağlantısı bana yeterli. Sizden isteğim bu konuda hangi seçenekten yararlanabilirim. Daha önce Superonline kullanıyordum ama çok memnun değildim. Önerileriniz varsa yazarsanır sevinirim.

Perastis

Üye
O zaman şunu sorayım ben size ya da şunları.

En önemlisi Online oyun oynicakmısınız facebooktaki oyunlardan bahsetmediğimi anlamışsınızdır muhakkak ?
Film indiricekmisiniz ?
Sadece sosyal paylaşım gezerken arkadan müzik mi dinlersiniz ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tümü aslında TTNET altyapısını kullanıyor. Servis konusunda öne çıkanlar olabiliyor elbette.

Bende 4 yıldan fazladır Superonline kullanıyorum. İlk yıllarda birkaç küçk sorun yaşadım ama son 1 yıldır neredeyse sıfır sorunla devam ediyorum. Elbette telefonsuz bağlantı şekline...

TTNET artık telefonsuz internet sağlıyor. Bence ikisinin pek farkı yok. TTNET altyapısını kullanana diğer taşeron firmalara açıkçası pek güvenmediğimden hiç kullanmadım.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
O zaman şunu sorayım ben size ya da şunları.

En önemlisi Online oyun oynicakmısınız facebooktaki oyunlardan bahsetmediğimi anlamışsınızdır muhakkak ?
Film indiricekmisiniz ?
Sadece sosyal paylaşım gezerken arkadan müzik mi dinlersiniz ?

Genel olarak çerezforumda olmak ve müzik dinlemek için kullanıyorum interneti.
Tümü aslında TTNET altyapısını kullanıyor. Servis konusunda öne çıkanlar olabiliyor elbette.

Bende 4 yıldan fazladır Superonline kullanıyorum. İlk yıllarda birkaç küçk sorun yaşadım ama son 1 yıldır neredeyse sıfır sorunla devam ediyorum. Elbette telefonsuz bağlantı şekline...

TTNET artık telefonsuz internet sağlıyor. Bence ikisinin pek farkı yok. TTNET altyapısını kullanana diğer taşeron firmalara açıkçası pek güvenmediğimden hiç kullanmadım.

Bende tellcom superonline kulladım.Sonrasında Türknetten oneri geldi iki yıllık sozlesme yaptım. Türknet Süperonlinin altyapısını kullanıyormuş. Altyapısında sorun vardı sanırım. Yeni eve geçince farklı ve daha iyisi varsa onu kullanayım diye düşündüm. Önerini dikkate alıp bildiğimizden şaşmayayım ben en iyisi :)

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
altyapı bildiğim kadarıyla fiberde değişiyor ama kabloluda hepsi ttnet altyapısını kullanıyor bende süperonline kullanıyorum cok bi sorun yaşamadım tabiiki telefon hattına para ödemiyorum 60 tl 50 gb adil kullanımlı sınırsız bana göre makul tavsiyem kendini azda olsa kanıtlamıs fırmalardır tt nette sanıyorumkı telefonsuz ınternet yok varsada hızmet yok xd .