• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Tekrar Çocuk Olmak İstiyorum :(

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Büyükler hep böyle galiba :D
Abimde annem evde olmayınca bana şiddet uygulardı seni camdan atıcam diye korkuturdu beni :D
Sonra tutardı ellerimi bayılana kadar gıdıklardı nefes alamazdım gülmekten :D :D
Zorla evin içinde maç oynatırdı kendisiyle :D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Gülüm benim camdan atıcam demekle yapmak arasında fark var ona şiddet denmez bi kere ;;P sen enesin bana yaptıklarını bilsen az bile yapmışım bütün kollarım mosmor buna şiddet denir işte yaaa

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Gülüm benim camdan atıcam demekle yapmak arasında fark var ona şiddet denmez bi kere ;;P sen enesin bana yaptıklarını bilsen az bile yapmışım bütün kollarım mosmor buna şiddet denir işte yaaa

peki abla abimin keserle kafamı yarmasına ne diyeceksin :D
allahtan kenardan sıyırmış kan içinde kalmışım bu şiddet değil galiba :P :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P

peki abla abimin keserle kafamı yarmasına ne diyeceksin :D
allahtan kenardan sıyırmış kan içinde kalmışım bu şiddet değil galiba :P :D

abla seni tanımıyorum sen benim kardeşim olamazsın bu ne kadar cahallık böyle cahal beni çocukken nerelere soktun ne haller ettin bana seni bu gece öldürmeyi planlıyorum yavf beni rezil ettin ya bu ne ya benim çocukluğumu sakın anlatma siteyi sel basar en iyisi ben kaçayım seni tanımıyorum artık bitti ilişkimiz abla sitede tanımıyorum seni :) :P

enes yazık sana benim abime yaptıklarımı bu kızda sana yapmış =kop

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
abimi arayı seni çok seviyorum abii diyesim geldi :D kızım bu ne yaa ben abime laf söylerdim seninkiler neler yapıyo =kop

çocukkendi hepsi ben diyim 4 yaşındaydım sen de 3 :D, şimdi sadece uyuzluklar yapıyor :D

Zeynoo al yavrum eline bir taş öldürmeyecek acıtacak cinsten ama at gitsin =kop korkma sakın ben arkandayım :zip

Yok abla olur mu yine de evde olmayınca özlüyorum kendisini atsan atılmıyor satsan satılmıyor :D