• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Tekrar Çocuk Olmak İstiyorum :(

Okuldan eve servisle gelir evin kapısını kullanmadan bahçey atlardım :D
Önce çantamı parmaklıkların üzerindn bahçeye atardım sonra o parmaklıklara tırmanıp hooop bahçeye :D çantamda kalem kalmazzdı çoğu zaman :)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Zaten güzel olanda o anneler kızar hergün sana kalemmi alıcam ben diye.:D:D

ya bizim çocuklarda böyle yaparsa sabırlı olurmuyuz acaba ben çok fena yaramazdım anneme çok çektirdim AFFET ANNE ÇOCUKLUKTU HEPSİ :D:D

ya ben çocuğumun yaramazlıklarına sabretmezsem :(:(

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Zaten güzel olanda o anneler kızar hergün sana kalemmi alıcam ben diye.:D:D

ya bizim çocuklarda böyle yaparsa sabırlı olurmuyuz acaba ben çok fena yaramazdım anneme çok çektirdim AFFET ANNE ÇOCUKLUKTU HEPSİ :D:D

ya ben çocuğumun yaramazlıklarına sabretmezsem :(:(

aynı endişeyi taşımaktayım :D benim kadar yaramaz kimse olamaz öyle çok çektirdim ki annem ve babama :) okulda her hafta birini döverdim evde ayrı bir vukuat üstalik okul çıkışı annemin yanına gittiğimde fakülteyi birbirine katardım :D hala da değişen bişey yok dağlara tırmanıyorum sonu gelmeyen seyahatler falan hala peşimde koşuyolar :D onların hakkını ödeyemem..

benim çocuğum benim yaptıklarımı yaparsa ne yaparım benn :D:D:D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Valla bilmiyorum korkuyorum inşallah ben de sabırla yaklaşabilirim çocuklarıma.

Size bir ara Enes'in 6 yaşındayken kendi yaramazlığıma karıştığını çocuğun herşeyden bi haber ceza aldığını anlatırım.:D:D

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Valla bilmiyorum korkuyorum inşallah ben de sabırla yaklaşabilirim çocuklarıma.

Size bir ara Enes'in 6 yaşındayken kendi yaramazlığıma karıştığını çocuğun herşeyden bi haber ceza aldığını anlatırım.:D:D