Giyilebilir Teknoloji Teknosa Preo Pwatch 2

Teknoloji zinciri TeknoSA’nın kendi markasıyla çıkardığı ikinci akıllı saat olan Pwatch 2’nin kutusunu açtık. TeknoSA’nın ilk akıllı telefonu olan Preo P1 ile gelen ilk akıllı bilekliği olan Pwatch’un ardından gelen yeni giyilebilir cihazı Pwatch 2, 1.48 inçlik dokunmatik ekrana sahip.

Teknosa Preo P2 cep telefonu ile aynı anda satışa sunuldu.

128 x 128 piksellik ekran çözünürlüğü bulunan akıllı saat, 44 gram ağırlığında ve 25.5 x 4 x 1 cm boyutlarında. Kapasitif ekran, titreşimli uyarı ve adım sayacı bulunan Pwatch 2’nin bataryası ise 230 mAh.
VUlqsEh.png
Gelen arama ve mesajları, telefon rehberi ve mesajları görüntüleyebilen Pwatch 2, adım, kalori, vücut kitle indeksi ölçümü, hareketsizlik ikazı, su içme ikazı, uyku düzeni hesaplamaları da yapabiliyor. Pwatch2’nin ayrıca uzaktan selfie çekimi, titreşim, müzik kontrolü gibi özellikleri de bulunuyor.

159 TL’ye satışa çıktı
Uygulaması, QR kod ile akıllı telefonlara yüklenebilen TeknoSA’nın kendi markasıyla çıkardığı ikinci akıllı saatin, kendi fiyat aralığındaki pazarda işlevselliğe odaklanmış durumda olmasına karşın, tasarım ve ekran çözünürlüğü gibi konularda geliştirilmesi gerektiğini de buraya bir not olarak düşelim.

Telefonunuza gelen çağrıları cevaplayıp, sesli aramalar yapabildiğiniz ve Bluetooth ile akıllı telefonlara bağlanabilen akıllı saat Pwatch 2’nin satış fiyatı ise 159 TL. TeknoSA’nın yeni akıllı telefonu Preo P2 ile birlikte satın alındığında Pwatch 2‘nin fiyatının 99 TL’ye geldiğini de belirtelim.

 
Top