• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Tek bir Papatya Diliyorum Senin İçin...Eriyorumm

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Eriyorum... Günler geçtikce kanımın daha da çekildiğini hissediyorum. Varliğin yıkıyordu yokluğun öldürüyor. Yavaş yavaş... Keşke çekip vursaydın giderken. Her şey daha kolay olurdu. Belki de cezalandırdın beni. Anıların ve yokluğun... kötü bir ikili.

Daha dün gibi beni öpüşün... elimi tutuşun... Gittiğin dün zaman durdu bende. Kabullenemiyorum sanirim. Yokluğunu, soğukluğunu, ölümü kabullenemiyorum. Anliyacağin biraktiğin yerdeyim. Yaşamayi bu denli seven ben ölümdeyim. Bu Kadar gurursuzca öleceğimi hic düşünmemiştim. Beni hiç sevmeyen birinin beni Öldürebileceğini...

Sevgi ciçekleri güzel mutlu ilişkilerde büyür diye bilirdim. Ben imkansizi Başardim sevgilim. Senin sevgisizliğinin, acimasizliğinin içinde ben kendi çiçek Bahçemi büyütmeyi başardim. Sen üstlerine bastin... ben yeniden yeşerttim, Kokundan çekip kopardin ben yeniden ekip büyüttüm... şimdi büyüttüğüm Bahçenin içinde kendi mezarıma bakiyorum. En azindan güzellikler içinde öldüm. Kendi cennetimde... Dilerim sevgilim... Dilerim öldüğünde başucunda kendi Büyütebildiğin tek bir papatyan olur...
:( :( :( :( :( :(

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Papatya narin ve zarif güzelliği ile saflığı simgeler. Papatya mutluluğu da simgeler. Papatya çiçeği masumiyeti ve güzelliği simgelediği için gelin çiçeklerinde, gelin taçlarında en fazla kullanılan çiçek olma özelliğine de sahiptir. Papatyanın en bilinen özelliği "seviyor-sevmiyor" falında kullanılmasıdır.
Bazen kadınlar yalnız olmadığına inanmak ister. Saf sevgiyi tüm iliklerine kadar ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaçlarını sadece bir papatyada rastlar. Kötü bir günün ardından yolun kenarında gördükleri papatyalar yalnızlık duygularını bir anda alıp götürür ve hala saf sevginin olduğuna inandırır.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
IMG_4226.jpeg