Tecrübe Puanları Hakkında

kelebek

-ütopik-
V.I.P
ngomess bu kasıtlı yapılan birşey değil. Birçok kişinin birçok konusuna bakılmadan geçilebiliyor. Sen katılımcı birisin ve paylaşımların güzel fakat bizler de birer insan olduğumuza göre her mesajını değerlendirmeye alamayabiliriz. Ayrıca rep verilirken aynı üyeye rep vermek için 20 farklı üyeye rep vermek gerekiyor ki bu çok uzun bir zaman demektir. Ayrıca senin de karizma puanını kullandığını pek sanmıyorum. Ben de herkesin beğendiği üyeye beğendiği konuda rep vermesi taraftarıyım

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
ngomess bu kasıtlı yapılan birşey değil. Birçok kişinin birçok konusuna bakılmadan geçilebiliyor. Sen katılımcı birisin ve paylaşımların güzel fakat bizler de birer insan olduğumuza göre her mesajını değerlendirmeye alamayabiliriz. Ayrıca rep verilirken aynı üyeye rep vermek için 20 farklı üyeye rep vermek gerekiyor ki bu çok uzun bir zaman demektir. Ayrıca senin de karizma puanını kullandığını pek sanmıyorum. Ben de herkesin beğendiği üyeye beğendiği konuda rep vermesi taraftarıyım

kelebek bir çok konu diyorsun ama benim çok zaman önce eklediğim konular vardı gayet'te hoş okunasu ilginç olan konular ama görüntü bile yok...
birer insan olduğumuza göre her mesajını değerlendirmeye alamayabiliriz.demişsin bence forumun daha kaliteli daha yüksek yerlere gelmesi için moderator'lerin bu işe el atması lazım.çünkü site'ye daha kaliteli paylaşlımları sarfeden emekleri yorumsuz bırakmamaları lazım yoksa cerezforum sadece bakılıp çıkılır... ve o kadar'da üye olmaz... örnek olarakda burayı tıklayalım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
O açıdan bakmaman gerek olaya ngomess. Bazı durumlardaöylesine hızlı eklemeler yaptın ki daha birini okumadan diğerleri sayfayı doldurmuş olduğu zamanlar oldu.

Dikkat edersen diğer arkadaşlar aynı bölüme sürekli olarak yazı eklemezler. Bu çok yoğun olduğu zaman hem okunmaz hem de diğer konular gölgede kalmış olur.

Relax ol ngomess fazla gerginsin.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Bir de şöyle bir durum var tabi sana göre ilginç ve güzel gelen konular herkes tarafından beğenilmek zorunda değil. Ayrıca modların görevi her konuya yorum yazmak değildir bundan çok daha ötede görevleri vardır. Şahbsi olarak benim de hiç bakılmamış mesajlarım vardır ve bundan rahatsızlık duymuyorum. Ayrıca bence tüm mesajlarının okunmasını istiyorsan üstütste konular ekleme bence en azından günde 20 30 konuyu birden ekleme o kadar çok konuyu değerlendirmemiz inan mümkün değil

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konu yine unutuldu. Lütfen konunun başında anlatıldığı şekilde beğendiğiniz paylaşımlara Tecrübe Puanı veriniz. Bu sizden hiçbir şey kaybettirmemekle birlikte inanın karşınızdaki kişiyi çok mutlu edecektir. Arkadaşlarımız ciddi emek sarfederek hedefi on ikiden vuran, forumun her aradığımızı bulabileceğimiz bir kaynak haline gelmesinde büyük rolü oynayan tüm arkadaşları herkesin takdir ettiğinden eminim. Ancak bunu birazcık gösterelim. Nasıl mı?

Tabii ki Tecrübe puanları ve Teşekkür butonunu kullanarak. Tecrübe puanlarını sadece olumlu anlamda değil beğenmediğimiz konularla ilgili olumsuz tecrübe puanı da verebiliriz.

Her konunun altında teşekkür butonu çıkıyor. Zaman zaman bu butonu kullanmak yerine sadece Teşekkürler yazmak da pek doğru değil. Amaç sadece teşekkür ise butonu kullanın. Konuların altına fikirlerinizi de yazabilir yorumlayabilirsiniz. Bu katılımcı üyelerimizi motive etmek anlamında çok önemli.

Lütfen görmezden gelmeyelim paylaşımları. Burası hepimizin, herkesin sahiplenmesi durumunda çok daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum.

Yazdıklarım yönetim adınadır. Muhtemelen kimse karşı çıkmaz :)

Herkese iyi paylaşımlar diliyorum.

biz

Aktif
Ben kimseye teşekkür edemiyorum her halde modarator (bu kelimeyide bir türlü söyleyemiyorum türkçesi yok mu bunun) lerde terazi işareti görünmüyor. Birazda benim karizmama bakın

Şu okullarda rapidshare yasak olmasa baya katkı yapacam fakat meb yasaklıyor rapidshareyi kullanamıyoruz. Birara cerezformu da yasaklamıştı fakat nasıl olduysa açılmış

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ben kimseye teşekkür edemiyorum her halde modarator (bu kelimeyide bir türlü söyleyemiyorum türkçesi yok mu bunun) lerde terazi işareti görünmüyor. Birazda benim karizmama bakın

Hayır bütün üyeler tecrübe puanı kadar karizma puanı verme yetkisine sahiptir. Forumun görüntüsündeki değişiklik nedeniyle artık terazi işareti görünmüyor. Onun yerine profil bilgilerinin altındaki işaretlerden baştan ikincisini tıklarsınız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
YEni görünümde terazi yerine " + - " işaretlerinin olduğu simgeyi kendi ellerimle yamıştım daha anlaşılır olsun diye :) Yani değerlendireceğiniz mesajın solundaki şu butona klikleyin: