• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Tecavüzcüye "kimyasal hadım" tatmin edici bir ceza mı?

Düş

Özel Üye
Özel üye
Eylül. Gunlerdir butun haber kanallarinda ve sabah programlarinda kaybolduğuna dair bilgiler veriliyordu. Bu fotoğrafı da hepiniz sosyal medya hesaplarinizdan mutlaka gormus olmalisiniz. O küçücük bebege once tecavuz edildi, sonra bogularak olduruldu. Ve bunu yapan kisi pedofili egilimi gosteriyormus.
Bu kisi/kisiler hakkinda uygulanacak olan kimyasal hadim cezasini yeterli buluyor musunuz?
Yoksa şer'i hukuk devreye girsin ister misiniz? Katile ne ceza verilecegine annesinin karar vermesi daha mi uygun?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kendi kizlarina tecavuz eden mi dersin, komsunun bebegine goz diken mi dersin, milletin namusuna bakani mi dersin? Erkeklere bakarken artik acaba beyninden ne geciriyor diye bakar oldum.
Bende ya affedrsin ama hepsinin aklı aynı yerde valalhi hayattan soğudum kendi kızına insan nasıl tecavüz eder anlamış değilim

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Allahım yarabbim kıyametin kopması için daha ne tür günahlara, daha ne tür zulümlere şahit olacağız :(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bunun adı vahşet, sapıklık falan değil çok daha öte. Hiçbir ceza tatmin edici olmaz bu şahsa ve benzerlerine...

Resmi kaldırdım arkadaşlar, yürek dayanmaz görüntüye...