TeamViewer7.0.12142 ücretsiz free

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
tarafımdanda kullanılan bilgisayar bilgisi olmayan ama bilgili arkadaşları olan herkesin bilgisayarında hali hazırda bulunması gereken programdır

bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak ince ayar veya kurulum yapılmasını sağlayan bir programdır arkadaşım programı kuramıyorum ne yapayım demek yerine programı açıp şifresini karşıya iletmeniz yeterlidir bırakın arkadaşınız bilgisayarını düzenlesin veya siz onun bilgisyarını düzenleyin :) cerezcilere özel tavsiyemdir bi sorununuz olursa benden yardım almak için bu programı kullanabiliriz

hakkında :
Bağlantı Ayarlarını Kaydetme: Bağlantı sırasındaki yapılandırma ayarlarını her seferinde düzenlemek yerine kaydederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Çoklu Monitör Desteği: Çoklu monitörle çalışmayı tercih edenler için çoklu monitör desteği yeni sürümle beraber geliştirildi.
Sürükle Bırak Desteği: Paylaşılacak dosyaları sürükle-bırak özelliğiyle eskisinden daha hızlı taşıyın.
Entegre Resim Fonksiyonu: Bağlantı sırasında ekran görüntü resmini çekerek paylaşın.
Oturumları Kaydedin: Toplantı ve görüşmeleri video olarak kaydedip AVI formatına dönüştürebilirsiniz.
Dört Kat Daha Hızlı: TeamViewer performansını optimize ederek dört kat artırdı. Özellikle büyük veritabanlarında çalışanlar için program eskisinden çok daha hızlı.
Geliştirilmiş Performans: Ekran ayarlarında yapılan değişiklikler sayesinde bağlantı ve veri transferi eski sürüme oranla çok daha hızlı.
Ayarlanabilen TeamViewer Paneli: TeamViewer panelini masaüstünde dilediğiniz gibi yerleştirerek, öncelikli pencerelere kolay ulaşım sağlarsınız.
25 Katılımcıyla Toplantı: TeamViewer 7, 25 kişiyle toplantı yapmanızı ve toplantıya katılanlara farklı haklar atanmasına izin verir. Sunucu, konuşmacı, katılımcı ve organizasyon sahibi farklı yetkilerle toplantıya katılabilir. Toplantı dışında sunumlar ve eğitim seminerleri düzenleyebilirsiniz.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
bu programı sürekli kullanan biri olarak paylaşım için teşekkürü bir borç bilirim..

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
TeamViewer7 sürümü kullanmaya başladık bile özellikle şehirler arası çoklu toplantılarda mükemmel birşey..artık bilgisayara tek tek bağlanmanıza da gerek yok herkesi bir anda toplayıp kendi bilgisayarınızda programın nasıl işlediğini hem sesli olarak hemde görsel olarak anlatabiliyorsunuz.Ben çok sevdim.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.