Tayyip Erdoğan'ın Dünya'yı tirtir titreten siması

evet efendim...

Sayın başbakan, uğruna ölünesi kaslı erkek, yakışıklı ve uzun boylu iyi aile babası, ülkesi için çırpınan mazlumların koruyucusu cumhuriyetin kurucusu recep tayyip erdoğan'ın dünyayı tir tir titreten kurban olunası gül simasıdır.
nasıl davos'u fethetti nasıl bağırdığı an içimizi uhrevi bir huzur kaplıyorsa bu tayyip erdoğan'ın gülcemali sayesindedir. yüce allah öyle bir nur nasip etmiş ki ona ondan sonra hiçbir kulda görülemez artık.

tayyip erdoğan bir bağırıp keman kaşlarını indirdiğinde karşısında durabilecek adam tanımıyorum. öyle sert ve haşin bakıyor ki. ayrıca türk kadınının ideal erkek profilidir yüce başbakanımız.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çiçek Pasajı,
İronilerini kurallar çerçevesinde ve tartışmaya neden olmayacak şekilde yaparsan kalıcılığın istediğin kadar daim olur.
Yok ben Tartışmaya neden olmak istiyorum diyorsan uğraştırma bizi

"Ulu Önder" cümlesi bi tek Atatürk'e aittir.
Üzgünüm ama bu kelimeyi konundan temizlemek zorundayım!

Çiçek Pasajı,
İronilerini kurallar çerçevesinde ve tartışmaya neden olmayacak şekilde yaparsan kalıcılığın istediğin kadar daim olur.
Yok ben Tartışmaya neden olmak istiyorum diyorsan uğraştırma bizi

"Ulu Önder" cümlesi bi tek Atatürk'e aittir.
Üzgünüm ama bu kelimeyi konundan temizlemek zorundayım!
ulu önder cümlesi'nin Atatürk'e ait olduğunu kanıtlamadan silemezsin o zaman.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Tayip Erdoğan TC. Başbakanıdır. Sevsekte sevmesekte halkın oyuyla olduğu yerdedir.Saygı duyarım..Ama sen bur da propanganda yapıyorsun.kişinin tutum ve davranışlarını bilinçli olarak etkileme inançları sömürme gaza getirme girişiminde bulunuyorsun.

Eğer Ulu önder olmasaydı senin adın belkide şuanda jonydi bunu gözden kaçırıyorsun..Sen bugün bu topraklarda özgürce ibadetlerini yapabiliyorsan..ve bugün propangandasını yaptığın kişi bu ülkenin başında başbakansa bu ulu önder sayesindedir..Kaş yapayım derken göz çıkartma

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Çiçek bende laikçi kız olarak Akp karşıtı yorumlara başlayayım mı?:P
Kaslı erkelerin tayyip gibi mi,yoksa izmirli kızların idealinde ki erkek mi olduğunu anlatayım mı?:hey