Tayyip Erdoğan'ın Dünya'yı tirtir titreten siması

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef. Bu kararı uzun zamandır uyguluyoruz, hiç gereği olmadığı halde sadece siyasi tartışmalar nedeniyle birbiri ile restleşen arkadaşlarımız oldu. Bizim bu forumdaki amacımız aile ortamında paylaşım yaparken saygı-sevgi çerçevesinde eğlenmek. Bu amacımız forumun adından bile bellidir yoksa siyasi çağrışım yapan bir domain ile yola çıkıp o şekilde devam ederdik.

Siyasete girilmiş. Sonuç kaçınılmaz oluyor tabii. Siyasi tartışmalar neden olabilecek içeriklere yer vermeyelim lütfen. Yormayın beni.

yorumsuz, ben siyasal bilgiler fakültesi öğrencisiyim, her şey siyasettir der platon. dediğin gibi burası özgür ve demokratik bir platformsa, her konu konuşulur, ve tartışılır(tartışmak da kötü bir şey değildir) yöneticilerin görevi, konuları sınırlamak değil, düzeni sağlamaktır, testi kırılmadan harekete geçmek, üyeleri sıkmaktan başka bi işe yaramaz. kavga çıkmasın dedin, kimseye yanıt vermiyorum ben de, yazılar da mizahi dedik. sen rahat ol lütfen, alışacaklar.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
yorumsuz, ben siyasal bilgiler fakültesi öğrencisiyim, her şey siyasettir der platon. dediğin gibi burası özgür ve demokratik bir platformsa, her konu konuşulur, ve tartışılır(tartışmak da kötü bir şey değildir) yöneticilerin görevi, konuları sınırlamak değil, düzeni sağlamaktır, testi kırılmadan harekete geçmek, üyeleri sıkmaktan başka bi işe yaramaz. kavga çıkmasın dedin, kimseye yanıt vermiyorum ben de, yazılar da mizahi dedik. sen rahat ol lütfen, alışacaklar.

"ben siyasal bilgiler fakültesi öğrencisiyim,"
işte bu cümle bu aksam yaptğın gerçek bir ironiydi :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Elbette güzeldir hocam doğrulara tartışarak ulaşmaktan doğal ne olabilir. Ya nasıl anlatsam, bunu siyasi kimlikleri belli insanlar üzerinde bu forumda yapmak istemiyoruz. Şu sözlerim sakın bir siyasi fikre destek ya da köstek olarak algılanmasın. Biz buradaki ortamın tartışma konuları ile taraf olabilecek gruplar yaratmadan devam etmek istiyoruz. Tartışalım ama hayata dair şeyler olsun. Bir siyasi parti ya da siyasi kişi üzerinden olmasın bu tartışmalar.Geçmişte biz bunun sancısını yaşadık forumda bu yüzden bu kararı aldık.