• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

TAGEBUCH (Günlük)

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
Tag 11: Ich war schon lange nicht hier, sodass ich sogar mein Kennwort vergessen hatte, Jetzt bin ich hier, es freut mich die Menschen die ich von früher kenne hier zu sehen. Meine Gefühle sind durcheinander, man merkt schon wie man sich fühlt, weil für jedes Gefühl gibt es immer einen Grund, Person, Erlebnis die es zum Vorschein bringt. In deinem Leben kommen gute Menschen sowie auch schlechte Menschen oder es gibt auch Leute die mit dir spielen die dir unnötige Versprechen geben oder dir ihre Liebe vortäuschen. Manchmal denke ich mir was hat man davon wenn man mir schmerzen einfügt, fühlt man sich dadurch cooler, oder hat man dadurch mehr Selbstbewusstsein, was hat man davon wenn man einem das Herz bricht, wird man dadurch glücklicher??? Aber weißt du was, ich war nicht naiv oder dumm, ich war verliebt ich war in dem Mann verliebt der mich auch liebte, oh sorry in dem Mann der so getan hat als würde er mich lieben, mir etwas vorgemacht und mit mir gespielt hat, ich hoffe das du jetzt glücklich bist und deine Traumfrau findest, aber eins muss ich noch sagen, egal wen du haben wirst, du wirst das was ich jetzt wegen dir erlebe, irgendwann erleben und spüren was für schmerzen ich habe, wirst mir um Verzeihung bitten, aber ich werde dir nicht verzeihen, Gott soll dir deine Sünden verzeihen, die du mir angetan hast, aber ich werde dir nicht verzeihen, was du mir angetan hast, dass werde ich bis ich sterbe nicht vergessen, sowas kann man auch nicht vergessen auch wenn man es gerne vergessen würde. Ich hoffe es war dir wert mich zu verletzen und ich hoffe das du jetzt glücklich bist.......
11. Gün: Ben bayadır oldu buraya girmeyeli, hatta şifremi bile unutmuşum. Şimdi burdayım ve burda eski tanıdıkları görmek beni çok mutlu etti. Bu aralar duygularım karmakarışık, bunu farkındayım ve nedeni ya bir kişi, ya bir anı, yada bir hatıra bu duyguları ortaya çıkaran. Insan hayatında iyi kişilerle tanıştığı gibi, kötü İnsanlarda tanışabilir, duygularıyla oynayan, boş sözler veren, ve biriyle oynayan, aşıkını yanlacılıkla gösteren, ve seni hayal kırıklığına uğratan. Bazen kendimce düşünüyorum, benim kalbimi kırarak eline ne geciyor o kişinin, dahada mı mutlu oluyor, yoksa kendini havalı mı buluyor bunu yapınca??? Ama bişey biliyor musun ben sadece o Adamı sevdim beni seven o Adamı, aaa pardon beni seviyormuş gibi gösteren, benle oynayan o adamı, umarım şimdi mutlusudur ve hayalindeki sevgilini bulursun, ama o kişiyi bulsan bile, bana yaşattıklarının aynısını sende yaşayacaksın ve işte o gün benim yanıma aff dilemeye geleceksin, işte o geldiğin gün seni affetmeğeceğim, senin o günahlarını allah affetsin ama ben affetmeğecem ve o yaptıklarını azla unutmayacağım, unutmak istesem bile unutamam ölene kadar saten. Umarım deymiştir beni üzdüğüne ve kırdığına, umarım şimdi mutlusundur........

Son düzenleme:

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yandığı yerden yanacak ,kırdığı yerden kırılacak ,sana kıydığı gibi ona da kıyacaklar emin olabilirsin ? bugünlerde geçecek ,hiç geçmeyecek ama geçecek emin ol
Demet Akalın'ın Alalhından bul şarkısı geldi aklıma
"Pişman/olup bir gün dönerse geri
Yıllar var ki unutmadım ihanetini
Ben affetsem de yalan gözlerini
Allahından bul ben susuyorum"

Allah a havale et ve bekle?