Sütyen Nasıl Açılır? Taktikleri

Delikan

Üyecik
Hızlı açan kazanır!
İngiltere'de yapılan bir araştırma erkeklerin yüzde 40'ının sutyen kopçası açmayı bilmediğini ortaya koydu. Erkekler sutyen açarken ortalama 1 dakika mücadele ediyor...

İngiltere'de yapılan bir araştırma, sutyenin erkekler için büyük bir sorun olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmaya 30-49 yaş grubunda bin erkek katıldı. Erkeklerin, partnerlerinin sutyenini çıkarması ortalama 1 dakika sürdü... Hatta deneklerden birinin, iç çamaşırın kopçasını açabilmek için 20 dakika uğraştığı gözlendi.

Kaza geçiriyorlar

Araştırma sonunda, erkeklerin yüzde 40'ının sutyeni bir sorun olarak gördüğü, solak olmayan erkeklerin sutyeni açmak için daha fazla uğraştığı belirlendi.

Araştırmadan çıkan başka bir ilginç sonuç ise, sutyen kazaları. Çoğu erkeğin, bu iş sırasında parmağını kopçaya sıkıştırdığı da ortaya çıktı. İngiliz uzmanlar, yeni tanışılan ve ilk kez birlikte olunacak kadının sutyenini çıkarma süresinin, uzun süre birlikte olunan eşe göre daha uzun olduğunu da açıkladı...

Sutyen nasıl açılmalı?

* En kolay yol eşinizin arkasına geçmek. Böylece kopçayı görebilirsiniz. Önden ancak el yordamıyla ilerleyebilirsiniz ki bu da çok zaman kaybettirir.

* Sutyeni tutup, kopçayı kendinize doğru geçin. Sağ elinizi sola, sol elinizi sağa doğru iterek kopçanın çıkmasını sağlayın. Hareketleriniz yavaş olsun.

arı

Üye
gırgır mırgır ama gerçektende bir sorun
kaç senedir ben hala uğraşmadan çıkaramıyorum
resmen bir dert abi ya
kaç tanesinide bozdum bu yüzden hatırlamıyorum