Survivor' da Gergin Anlar

cemree

=)=)
V.I.P
Yapımını ve sunumunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor All Star'da Ünlüler ve Gönüllüler arasında mücadele sürüyor. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımından biri adaya veda etti.

Geçen hafta elenen isim Almeda Abazi olmuştu. Peki bu haftanın eleneni kim oldu?

wOt1sY3.jpg

HASAN'DAN SERT SÖZLER

Survivor All Star'da belki de tüm zamanların en gergin konseyi geçti.

7uzK83E.jpg

Hasan’ın sözleri üzerine sinirlenen Turabi 5 dakika konsey dışına çıkmak istedi.

okjFUb9.jpg

Acun Ilıcalı, Turabi’e izin verirken uyarmayı da ihmal etmedi. Ilıcalı’nın, “Öfkesini kontrol edemeyenin burada işi yok Turabi” sözleri geceye damga vurdu. SMS oylamasında 1. olamayan Turabi daha sonra da Hasan’ın sert sözlerinin ardından çok sinirlendi.

N54fVKS.jpg

Hasan'ın sözleri bazı Twitter kullanıcıları tarafından övgüyle karşılandı.

4wXWQY2.jpg

Turabi ile Hakan arasında da tartışma yaşandı. Turabi oyunlardan men edilmesinin sebebi olarak Hakan'ı hedef seçmesinin ardından şu sözleri sarf etti: "Adam olan bunu yapmaz, bunun yürüyüşü tahrik ediyor."

cemree

=)=)
V.I.P
yLW1f8d.jpg

"Çözmüş beni de sürekli bana oynuyor. Beim elimi kolumu bağladınız dokunamayacağım ona ki adam olana dokunulur ama bu çenemi de kimse kapatamaz' dedi.

KoAet1U.jpg

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler SMS çıkacak ilk ismi Sahra Işık olarak belirlemişti.

qsdB6wc.jpg

Dün SMS sonuçlarına göre Hasan birinci oldu ve Sahra'nın karşısına Taner Özdeş'i çıkardı.

cKRJe0L.jpg

Gönüllüler Takımı'nda SMS oy sıralaması şöyle oldu:

1-Hasan 2-Turabi 3-Begüm 4-Özlem 5-Hilmicem 6-Sahra 7-Nadya 8-Taner 9-Bozok

İkili arasında geçen elemede adaya veda eden isim Taner Özdeş oldu.

cemree

=)=)
V.I.P
Dün ki konseyi bende izledim ve Hasan gayet saygılı bir şekilde Turabi'yi çok güzel eleştirdi. O yarışmada herkes bir şeyler konusuyor ama ilk defa bu kadar saygılı ve seviyeli bir eleştiri oldu...