Survivor 2022 Şampiyonu Nisa oldu!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
U3dbdaS.jpg

Survivor All Star 2022 yarışmasında bu akşam SMS oylamasıyla Acun Ilıcalı şampiyonu açıklayacak. Survivor 2022 şampiyonu, kazananı merak ediliyor. İlgiyle araştırılıyor. Canlı yayında kazananın belli olacağı yarışmada son ikiye Adem ve Nisa kaldı. Peki ama Tersane İstanbul'da gerçekleşen finalin birincisi kim oldu? Dakikalar sonra Acun Ilıcalı noter huzurunda kazananı açıklayacak.

Survivor kim kazandı?

Survivor 2022'nin şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu.​

Nisa Bölükbaşı, ''Siz dediniz ki genç taraf Nisa'yı abileri Adem'i destekliyor. Gençlerin beni desteklemesi inanılmaz güzel. Bu gençlerin hepsi Türkiye'nin geleceği. İnşallah onlara güzel bir örnek olmuşumdur. Her konuda... Başarılı olamadım istediğim kadarıyla ama insanlık konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. İnşallah herkes çok başarılı olur.'' dedi.
Adem ise ''Ben gelirken küçük büyük orta yaş hiçbir şekilde ayırt etmedim. Kalbine dokunduğum herkes benimle olsun istedim sadece ve her seferinde de şunu söyledim. Ben burada kırmızı bandanayı taktığım günden beri bana inanan insanlar için mücadele ettim. Yaşlı nineler de var büyükler de küçükler de... Bilmiyorum... Bugün burada bir kişi şampiyon olacak. İkimizde buradan kazanarak gideceğiz evimize. Ben şampiyon gibi geldim buraya bir şampiyon gibi de evime gideceğim. Buradan kupayla gidemezsem kupam eksik olacak. Yıllar oldu hiç kadın şampiyon çıkmadı. Yarışmacı arkadaşlarımız da kadın şampiyon istiyoruz serzenişinde bulundu. Ben aslında bunu bir ay öncesinden söyledim. Ben şampiyon olamayacaksam bir kadının şampiyon olmasını isterim. Bunun algı şeklinde yönlendirilmesinden haz etmedim. Hepimiz bir annenin yavrusuyuz. Kadınlar zaten hayatımızın bir yerinde. Nisa zaten şampiyonluğu hak ediyor burada oturuyor. Şampiyon olursa ben de alkışlarım. Kadın erkek rekabetine gelmesini hiçbir zaman istemedim.'' ifadelerini kullandı.

Ocak ayında başlayan 6 ay süren müthiş mücadelenin kazananı Nisa Bölükbaşı oldu. SMS oylamasıyla kupayı coşkuyla kaldırdı.