• Yazarlık... E-COZUM.NET
    Fikirlerinizi/yazılarınızı yayınlayabileceğiniz elit bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres! Detaylar BURADA ...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "Karantina" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

SuperOnline Wifi Şifre Değiştirme

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Her ne kadar superonline kendi programı ile şifre değişimine izin verse de bu program çoğu zaman sorunlu çalışmakta ve sonuca ulaşmak zorlaşmakta. Ayrıca bir program kullanmadan tarayıcı satırına yazılan IP adresi ile Superonline WiFi şifresini değiştirmek mümkün.

Bunun için, tarayıcı satırına 192.168.1.1 yazarak modem arayüzüne ulaşmak için gerekli şifre alanına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki pencerede eğer değişiklik yapmadıysanız giriş bilgileri şu şekildedir.
Kullanıcı adı: admin
Şifre: superonline
SuperOnline Wifi Şifre Değiştirme


Giriş yap butonuna tıklayarak giriş yaptıktan sonra sizden giriş şifrenizi değiştirmenizi isteyen bir pencere gelecektir. Bu tamamen sizin kişisel tercihinizdir, değiştirmeden geçmek için "Değiştirmeden geçiniz" butonuna tıklayın.
SuperOnline Wifi Şifre Değiştirme


Böylece aşağıdaki pencereye ulaşmış olmalısınız. Buradan "Kablosuz şifre" bölümündeki şifreyi kendinize göre değiştirip "Uygula" butonuna tıklayın.
SuperOnline Wifi Şifre DeğiştirmeBu işlemle birlikte internet bağlantınız sonlanacaktır. Yeniden yeni şifrenizle bağlanıp internet keyfini sürebilirsiniz.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Süperonline wifi şifresini değiştirmek gerekiyordu ve google'dan kendi eklediğim konuya ulaştım tekrar şansa bak :D
 
Top