• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Şu An Ne Düşünüyorsun ?

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Afiyet olsun:)
Mısırlı cevizlinin tam tarifini alabilirmiyim 🥰
pancarları rendeliyoruz uzerıne sıvıyag tuz ve yarım cay bardagı kadar da su koyuyoruz(aslınd abu tarıfte yok ama ben eklıyorum cunku pancarın o seretlıgını alıyor).bunları beraber soteleyıp sogumaya bırakıyoruz

soguduktan sonra uzerıne yogurt ve mayonez yarı yarıya ,eger svemıyorsan sadece yogurtla da yapabılırsın,dovulmus cevız, mısır hepsını karıstır oldu bıttı.sevıyorsan dereotu da koyabılırsın

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
pancarları rendeliyoruz uzerıne sıvıyag tuz ve yarım cay bardagı kadar da su koyuyoruz(aslınd abu tarıfte yok ama ben eklıyorum cunku pancarın o seretlıgını alıyor).bunları beraber soteleyıp sogumaya bırakıyoruz

soguduktan sonra uzerıne yogurt ve mayonez yarı yarıya ,eger svemıyorsan sadece yogurtla da yapabılırsın,dovulmus cevız, mısır hepsını karıstır oldu bıttı.sevıyorsan dereotu da koyabılırsın
Ben rendeleyip mayonezli yogurt yapıp bir dişte sarımsak katıyordum senin tarifini de deniycem tesekkür ederim:)