Stil Erkek Olmanın 10 Püf Noktası

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Moda danışmanı, Sir Paul Smith'in kaleminden erkek okuyucularımız için hazırlandı....

Tişort giymek size rahat geliyor olabilir ama uzak durun. Yakalı bir şey tercih edin.

Klasik ve kısa bir saç kesimi her zaman 'modaya uygun' fantezi kesimlerden iyidir

Önce kadınlar! Yemekte rastladığınız bir arkadaş için asla kadınları ihmal etmeyin, bekletmeyin.

Gidilen yerde ne giyileceğini bilmiyorsanız, takım elbiseden şaşmayın. Ama başka hiç kimse takmıyorsa, siz de kravatınızı çıkarın.

Orta yaştan itibaren erkekler ya tam sakal bıraksın ya da her gün tıraş olsun. Kirli sakal gençlerin işi.

Londralı bir tavsiye: Londra'da özgür düşünce her zaman ‘stilden' önde gelir.

Yenilikçi modacı ve tasarımcıların tavsiyelerine kulak verin ama renkler konusunda asla aşırıya kaçmayın

Ceket ve pantolon her gün giyilecek kadar rahattır. ‘How I met your mother' dizisinde Barney de öyle yapmıyor muydu?

Teknolojik ürünler, mesela cep telefonu veya palm bilgisayar takım elbisenizin çizgilerini bozar.

Kolonya, tıraş losyonu ve parfümünüz asla sizin tarzının önüne geçmesin, üstüne çıkmasın.

ŞeHaZ

Söyle Derdin mi Var?
Bayanların zevklerine güvenirim aslında çünkü hep işe yarar ben 17 yaşındayım ve giydiğim en renkli kıyafet lacivertir genelde siyah veya gri giyerim herkez bana karamsar olduğumu söyler ama ben çok neşeli ve şen şakrak biriyim hayatla ve ölümle bile dalga geçebilirim :D

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Yani seni görmediğim için renk söyleyemem ama sence sana ne yakışırsa giy derim renlendir dolabını:)

Kardeşime şeker pembesi çok yakışıyo mesela esmer biraz giyiyor ablası olarakta genelde pastel renkler alıyorum:D