• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Spor ile ilgili İngilizce biyografi sözleri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayatlarımızın olağan akışından çıkabilmemizin en önemli yoludur spor yapmak. İnsanlar için kendi konfor alanlarından çıkmak zordur. Bu nedenle birçoğumuz bu dünyanın güzelliklerini görmektense evimizde oturup televizyon izlerken bulur kendini. Ancak spor yapmak için dışarı çıktığımızda hayatımız farklı bir yöne doğru evrilmeye başlar. İşte en güzel İngilizce biyografi sözleri;
lPfurv8.jpg

• If you love sports, you love life
( Sporu seviyorsan hayatı da seviyorsundur)
  • Life is between to my muscles
( Hayat kaslarımın arasında)
  • I am flying while I am riding my bike
( Bisikletimi sürerken uçuyorum)
  • My trainers brought freedom to me.
(Ayakkabılarım bana özgürlük getirdi)
  • It isn’t the mountains ahead to climb that wear you out; it’s the pebble in your shoe. ( Sizi yoran, önünüzdeki tırmanacağınız dağ değil, ayakkabınızdaki çakıl taşıdır.)
  • Hunting is not a sport. In a sport, both sides should know they’re in the game.
  • (Avcılık bir spor değildir. Sporda her iki taraf da oyunun içerisinde olduğunu bilir.)
  • An athlete cannot run with money in his pockets. He must run with hope in his heart and dreams in his head.
(Bir atlet cebinde parayla koşamaz. Kalbinde umutla koşmalı ve kafasında hayallerle.)
  • Every strike brings me closer to the next home run.
(her vuruş beni bir sonraki sayıya yaklaştırır.)
  • The more difficult the victory, the greater the happiness in winning.
(Zafer ne kadar zorsa, kazanmadaki mutluluk o kadar büyük olur.)