Söz'sel Hezeyanlar

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Korkuyorum..
Bir daha eskisi gibi sevmemekten kendimi. Üzerime kat kat giyindiğim umutsuzluk ve boşvermişlik giysilerini çıkarmam gerek.
Bu yangın bir hayatı nasıl bu denli nasıl yokeder aklım almıyor...
Herkes hayatta bir yerden yara alır.
Yaralıyım derinden! Kendimden vazgeçişlerime dur demem gerek. Her gece kendimce kararlar alıp sabah gözlerimi kendimi kandırmışlıklarla açmak çok acı. Çevreme ve kendime iyiyim naraları atmaktan yoruluyorum. Yaşamak zorlaşıyor rol yapmakta.
Herşeyin farkında olmak ama hiç birşey yapamamak. İyi değilimbugün. İyi olmamaktan yoruldum. Yaşayamamaktan da.

Hoşçakal.

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Hayat bu sagi solu belli olmaz. Sen aynaya baktiginda Gülen sevinen hatta kendini yeni dogmus gibi bir Kadin görüyorsan ve ayaklarini söyle ileri geri oynat bak bakalim yere saglam basiyorlarmi. Sorun yoksa, saymaya basla ben hayata yenilecek kizmiyim, Gel Hayat gel diyebiliyorsan beni senin gibi neleri yendim, seninlemi basa cikamiyacagim diyede aklindan geciriyorsan, Dogru yoldasin demektir.
iki imkanin var ya Hayat benden her gün bir günümü aliyor diye sizlanacaksin, yada Ben hayatta her gün, bir gününü dolu dolu yasyorum diyeceksin.
Son yazdigina buda : Hayat herkezden bir seyler götürüyor.
Cevabin Sira bende bundan sonra ben senden bir seyler götürecegim hayat kendine dikkat et, olmali, Hadi hadi daha orada bekliyormusun Yürü hayata dogru istediklerini geriye al zaman gecmeden. :) Bu yazi bir Alintidir :v

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hayat bu sagi solu belli olmaz. Sen aynaya baktiginda Gülen sevinen hatta kendini yeni dogmus gibi bir Kadin görüyorsan ve ayaklarini söyle ileri geri oynat bak bakalim yere saglam basiyorlarmi. Sorun yoksa, saymaya basla ben hayata yenilecek kizmiyim, Gel Hayat gel diyebiliyorsan beni senin gibi neleri yendim, seninlemi basa cikamiyacagim diyede aklindan geciriyorsan, Dogru yoldasin demektir.
iki imkanin var ya Hayat benden her gün bir günümü aliyor diye sizlanacaksin, yada Ben hayatta her gün, bir gününü dolu dolu yasyorum diyeceksin.
Son yazdigina buda : Hayat herkezden bir seyler götürüyor.
Cevabin Sira bende bundan sonra ben senden bir seyler götürecegim hayat kendine dikkat et, olmali, Hadi hadi daha orada bekliyormusun Yürü hayata dogru istediklerini geriye al zaman gecmeden. :) Bu yazi bir Alintidir :v
Alıntı olsada bulup paylaşmışsın çok güzel bir yazı teşekkür ediyorum ? herşey yazılanlar kadar kolay olsa keske ama gerçek hayat malesef acı ve zor. Yinede yaşıyoruz bir şekilde

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Alıntı olsada bulup paylaşmışsın çok güzel bir yazı teşekkür ediyorum ? herşey yazılanlar kadar kolay olsa keske ama gerçek hayat malesef acı ve zor. Yinede yaşıyoruz bir şekilde
Alinti degil tabi böyle alinti olabilirmi birde kocaman bir kahkaha attim alinti diye. Ama doru yolu bulacagina eminim. Sadece Nezaman Hadi bir an önce geri al senden alinani yapabilirsin :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Evimi özledim sanırım. Burada dışarı çıkamıyorum börtü böcekten ama az kaldı
Yakında evde olacagım Çakılla bol bol gezeceğiz büyümesini izleyeceğim.
Paskaldan sonra alacagımızı sanmıyordum seneler sonra tekrar bi bebeğim oldu
Canım oğlum ?? yeniden hayata döneceğim belki de tam anlamıyla umarım öyle olur.
Çünkü gerçek anlamda yaşadığımı düşünmüyorum umarım Çakıl bana iyi gelir ve uzun
Yıllar beraber oluruz.