Söz'sel Hezeyanlar

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Günler güz yaprakları gibi geçerken bir bir..
Soğuk ve sisli bir günde ben yine rutin pazar gününün tam ortasında, günün bütün sıkıcılığı yetmezmiş gibi, birde yarın ve bütün hafta boyunca sürecek malum vizelerin stresinde canım bi hayli sıkkın bir şekilde, herzamanki gibi oturmaktayım...
Derse kafamı veremediğimden, saçma sapan ne varsa uğraşmanın sıkıcılığıyla, kendimi daha da bir rahatsız hissederek, hatta intihar eşiğindeymiş gibi kendimi bunaltıyorum... (!)
Neyse.. Hayatımdaki yeni insan (2-3ay) bir iyi bir kötü.
Hani herşey zaten bahane gibi gelmıyormus gibi birde onunla ugrasmanın verdiği streste eklenmekte ve ben iyice kafayı yeme durumuna gelmiş bulunmaktayım..
Kısaca şuanlık hayat çok sıkıcı!
Zamanı durdurup, birsürü boş zaman geçirmek uyumak, yemek, içmek, gezmek eğlenmek istıyorum..
Kısaca kafa dağıtmak istıyorum.
Ama ne mümkün(!)

Şimdilik bu kadar Hoşçakal...

17.11.2013
Pazar

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Günlüğünü izinsin okudum @r0se kusura bakma :-)
Hayat hep sıkıcıdır, eğer bu sıkıcılığa takılırsan iyice sıkarsın canını.
Hayatın içinde kendini mutlu edecek şeyleri sen bulmalısın. Sıkıcı şeylerden uzaklaşacak olan yine sensin :)
Hem kendin yazmışsın kendimi bunaltıyorum diye. Yani insanın kendi elinde :)

Düzenleyen yönetici:

r0se

Forum Onuru
Özel üye
İnsanoğlu böyle işte.. Çogu insan bildiği halde sıkar kendi canını...
Dediklerime bakma :) Yarın vizeler başlıyor onun sıkıntısı içersindeyim
Başka hiçbir sorunum yok Allaha şükür :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Malum ki bilinen en kötü sendrom Ptesi sendromu :)
Bugün ilk sınavı olduk... 3.sayfanın sonunda artık aklıma birşey gelmediğini ve eliminde oldukça ağrıdığını hissedip yazmayı bıraktım...
Zorlu bir vizeydi.. Çok kapsamlı olduğundan nerden baslayıp nasıl bitireceğimi kestiremediğim için, karmakarısık bir konu halini aldı... Yazıkk emeklerime. Kaldığıma değmeyecek bile..
Nasıl uykum var anlatamam öğleden sonra 3de de baska bir vize'm var onu yapabileceğime inanıyorum ama yinede belli olmaz 1haftadır kafam allak bullak oldu.. 9ders var ve hepsi de 1haftaya sığdırmıslar... Hangi birine çalışacağımı şaşırdım açıkçası. Buda fazlasıyla canımı sıkıyor. Öyle ilk konular iyidir falan kolaydır değil.. Her biri bir kitap gibi ve uzun kapsamlı konular.. Şu birkaç günü atlatsam gerisi kolay aslında... Neyse yeter bukadar ders diyeceğim ama bugün böyle geçecek anlasılan... En iyisi akşam yazayım ben şimdilık bu kadar...
Hoşçakal ...

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Dün yazamadım.Elektrik yoktu... Meğersem fatura yan bloğa geliyormuş.. Ben ne bileyim.. Tabi köyde yaşamak böyle birşey :D Neyse... Ama sinirlendim.. Saçmalığa bak.. Ben sırf o yüzden bir sürü borç ödedim.. 100lira nedir arkadaş.. İhbarname gelmiş birde utanmadan kapatmışlar elektriği... Sanki 1gün daha dursalar ölürlerdi... Tamda vize haftası karanlıktan ders de çalışamadık... Kalacam kesin! Yarında 2tane var sıkıntı yani.. Bitsede kurtulsam çok sıkıldım bu vizelerden. Sabahın 6sında uyanıp ders çalıştım. Şuan anneciğim, misafirleri eve toplamış hiç düşünmüyolar bu kızın sınavları var saat kaç olmuş dırdırlarını çekiyorum! O değil annem gidince bunlar beni kesin gözetler, giren çıkana bakar, olur olmaz gelmeye kalkarlar vallahi tepem atarsa çok büyük kavga çıkar... Elli kere diyorum alıştırma sunları diye. Ne güzel kafam rahattı gelen giden yok gözetleyen yok.. Neyse terslersem belki uğrasmazlar inş tabi... Allahım ya bütün aksilikler beni bulur zaten...Gitselerde ders çalışsam... Vallahi sıkıldım muhbbetlerinden kafam şişti .Boş konusuyorlar... Neyse hadi by

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Selamun Aleyküm :)

Merhaba...

Nerden başlasamki bilemedim şimdi..
Vizelerim bitti, babam perşembe günü yanıma geldi...
Babam geleli sıgara içemiyorum kuduruyorum anlatamam...
Çok kötüyüm.. Allahtan yarın gdiyorda rahat rahat fosur fosur içeceğim :)
Ama özlüyorum yaaa onlar yanımda olmadığı zaman.. Yalnızlık zor kardes.... :D
Bkaç gündür yazamadım net yoktu. Bugün net bağlattım eve.. Onca kira fatura yetmezmiş gbi birde internet çıktı başıma :D öğrenciyizz insaf diyesim var :( ama yapcak bişey yok...
Canım sıkılıyor... Yapcak bişey yok...
Birsey anlatcaktım ama unuttum.. Neyse aklıma gelırse yazarm canım bb

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Ben geldim günlüküüm :)
Bende seni özledim şekersiii :)
Anlatcak çok sey yok aslında vize sonrası boş geçti hep evdeydim malum yapcak hiçbişey yok gitcek hiç biyer yok... nete fazla giremedim dolasıyla yazamadımda... Evle uğrastm işte baya yemekti temizlikti falan..
Ama eminim ptesinden itibaren düzenli olarak yazacagm sana :)
Sevgiyle kal günlükten baska herşeym babay :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Selam. Kısa ve net. Yarından nefret edıyorum...
Güzel bir haftadan sonra ptesi günü okula gitmekten nefret edıyorum!
Üstelik finallere az kalmışken!

İyi geceler!!!