• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Söz'sel Hezeyanlar

r0se

Forum Onuru
Özel üye
20190620_181658.jpg

Son hali bu

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Tırnaklarımda oje bitti ma silemiyorum yahu aseton yaralı parmağımı yakar diye henuz tam iyileşmedi bir şekilde silmem lazımç
Çok rahatsız edici.
O değil kitaba basladım kaldı oyle. Havada aşırı sıcak buz dolabı bozuk sogutmuyor.
Kurudum kaldım birkaç kadeh içecektim soguk su yok. Mey de sıcak içilmiyor.

Acil tüttürmem lazım heryer açık içemiyorumda bizimkiler gitsede rahatlasam bir.
Ne şikayet ettim beeeeee :P

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Annemle babam sürpriz yaptılar bana saat almışlar rengi okadar iğrençki bişeyde diyemedim :D
O kadar para vermişler yazık hiç akıl fikir yok :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Saati değiştiremedim. Adam beğenmezse gelip değişebilir demiş adamda anladı tabi zevksiz bir seçim olduğunu.
Bu kadar para verip bu saati alan oluyor mu merak ettim.
O değilde çok yorgunum ya bisürü iş vardı bugun sırtım ağrıyor. Uykusuzum da.
Bu evde uyuyamıyorum. Zaten kitapta okuyamadım yarın denize giricem sanırım ama istiyor muyum hiç bilmiyorum.
Burada akrabalar var peşimize takılmazsa iyidir uğraşamam hiç sadece yüzmek istiyorum tek başıma
Öff bunalıyorum ya keşke bandırmadaki ev burada olsa bari adam akıllı uyurum. Lanet olası hobim yüzünden her defasında zehir oluyor tatilde. Kesin hasta olacam ben aşırı asabiyet bastı beni sövecem az kaldı.
Enerjimi atmam lazım sinirlerim bozuk

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Heryeri kapattık köpükle alçıyla çokta iyi oldu bocek felan düşemez artık çatıdan.
İyice alıştım buraya günlük. Uyuyabiliyorum da ama çok yoruluyorum inanki laptop açacak zamanım bile olmuyor ki telefon ekranımda kötü şu satırları bile zor yazıyorum ekran yüzünden zaten mıbilden telefonla bseylere bakmayı da sevmem bilirsin elimden gelse kullanmam ki az kullanıyorum beni bilirsin. Yaşlandım mı acaba eski Gül olmayı çok isterdim o cıvıl cıvıl hayat dolu insan olmayı.
Bilmiyorum ya hiç iyi görmüyorm sonumu nolacak bu böyle bilmiyorm. Aman neyse yine derinden girdim gideyim ben.
Bay.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Selam naber.
Ben iyi değilim ayaklarımın altı ağrıyor. Dün çok yürüdüm denize girdim oda bikere aşırı soguktu. Sanırım hasta olucam üşüttüm gibi sırtım da ağrıyor bi noktası pıt pıt ediyor çok garip bir duygu askılı badi giyersin de aslıyı yukarı kaldırıp bırakırsın ya işte öyle bir his pıt diye his var sırtımda enteresan. Saati değiştim içime sinmese de aldım bitane internette baktıklarım daha güzeldi ama olsun hiç değilse saat saatsiz mal gibiydim sürekli koluma bakıp çıkdırıyordum saati göremeynce. Bu sorunuda çözdüm. Ay hiç kitap okuyamıyorm ya o kadar yogunum ki sıra gelmiyor zaten erkenden de uykum geliyor uyuyorum bildiğin kısa kısa günler yaşıyorum ya hiç bişey sığmıyor bugunde cam silip evi temizlicem bitmiyor lanet işkencem vallahi bandırmadaki evden daha çok yoruldum burada ki evde birde küçük Allahtan büyük olsa kafayı yerdim herhal. Sanki bu yetmez gibi babam bi oda daha katalım eve diyor oldu canım başka. Amann bee yine ne söylendim ya :D neyse gidiyorum ben baby