Söz'sel Hezeyanlar

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Selam şekerlik :)
Bugün sözde okula gtcektım uyuyakalmısım milyon kez uyandım ve çok uykusuzum!
3.20de ders vardı ona katıldım sıkıcı ve yorucu geçti.
Arkdasım bende yemek falan yaptı yedık
Şimdide oturuyoruz. Yarın öğlen dersim var bu gece rahatım Allaha şükür bunun haricinde anlatcak bişeym yok teşekkurler :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Moralim bozuldu bi an!..
İnsanları anlamıyorum ve canımı sıkıyor.
Bir insan herkese karsımı böyle olur ya inanmıyorum.. Ne desem az gelir gerçkten. Tek bildiğim, bundan sonra ne kadar guvenılır olacagını bilsemde umrumda değil. Kimsenın hiçbi sözüne inanmıcam özellikle yeni tanıdığm kişilerinin.. Saflıkmı salaklıkmı bilmıyorum ama iyi niyetim hep bnı aşağılıyo! ve ben çok sıkıldım....
Neyse ya bi süre olmayacagm sanırım buralarda hoşçakal!

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Nerden başlasam bilemiyorum...
Aslında ne anlatacagımıda. İçimden gelenlere kulak asmalımıyım onuda kestiremiyorum...
İnsanın her daim yanında olacağını bildiği kişiler bile birgün oluyor onları en karanlık yalnızlığa hapsediyorlar...
Evet evet bugün günlük yaşantımdan çok yaşadıklarımdan bahsetmeliyim sanırım...
İçim huzursuz. Kendimde değilim sanki...
Kendimi ilk defa hiçkimseymişim gibi hissettim..
Birinin kızı değilmişim gibi...
Sanki birinin kardeşi, veya onların arkdası değilmişim gibi...
Bugün ilk kez sanki hiçkimseymişim gibi hissettim...
Bu his...
Nasıl anlatılırki bilemiyorum...
Sadece olduğu kadar yada olabilmesi mümkün kadar anlatabiliyorum...
Bugün içimden hiçbirşey gelmiyor...
Acaba yeterince görmüyor, hissetmiyor veya bencillikmi ediyorum bilmıyorum...
Verdiğim onca uğraştan sonra bir anda tersine bir düşünceye kapılmamın nedeni nedir diye düşünen oldu mu hiç?Bırak çevreme karşı bu bahaneleri üretmeyi, onları inandırmaktan çok kendimi kandırmaya çok daha fazla çaba sarf ediyorum. Yani yapmak istediğim şey, bir anda berbat, kötü, işe yaramaz oluyor…
Herzamanki gibi yine anne ve babamla konustum, sevdiğim arkdaslarımla konustum ama çok farklıydı...
Bilmiyorum işte... Belkide insan içindeki boşluğu kendi yaratıyordur...
Belki sadece iyi hissetmek istemiyordur..
Gereklidir belkii.. Daim olmadığı sürece tabiki...
Bugün iyi değilim umarım siz iyisinizdir...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hep kendi penceremizden bakıyor olma ihtimalimiz olabilir mi acaba? Hani yanılmış olma ihtimalinden bahsediyorum. Karamsarlık hoş bir bakış açısı değildir @r0se

Son düzenleme:

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hep kendi penceremizden bakıyor olma ihtimalimiz olabilir mi acaba? Hani yanılmış olma ihtimalinden bahsediyorum. Karamsarlık hoş bir bakış açısı değildir @r0se

Yazımda belirttiğim gibi sadece öyle hisseder insan... Sen kendini her anlamda 'tam' hissettinmi?
Sebebi o veya budur belki karamsarlıktır adı ama ...
Hayatı hiç bir zaman yolunda gitmeyen insanların, azda olsa düzenli bir hayatı var ise ve bunun yanı sıra eksikleri var ise,
bundan dolayı 'tam' olamamışsa bunun adı ruh yorgunluğu ve büyük bir 'tamlık' açlığıdır.

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben böyle süslü cümleler kuramam ama gerçekçiyimdir. Evin her penceresinden bakmazsan sağlıklı değerlendirme yapma ihtimalimiz yüksektir diye düşünmekteyim.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Süslü cümleler kurmana gerek yok. Benim yaptığımda bu değil.
Herkes herkesi yanlış algılayabilir. Senin için var olan gerçeklik benim için hayalden ibarettir...
Yaşam şartları, birikmişlikler, ruh yorgunlukları dedğim gibi...
Ve anlayabiliyorum.. Ben nasıl sen veya baskası hakkında sağlam bir tez sunamıyorsam bu bilgi eksikliğindendir,
Sende tam olarak benim hakkmda bilgi sahibi olamadığndan öyle yorumluyorsun. Bu sadece gördüklerinle yorum yapma içgüdüsüdür.
Saygı duyuyorm :)
Konusmaktan keyif aldığım bir insanın yorumları ve düşünceleri benim için önemlidir teşekkür ederim.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hayatım boyunca yaşayabilceğim en berbat ve en üzücü günleri yaşadım. Olanlara inanmamakla birlikte byük bir hüzün turfanı içersindeyim...
Resmen mahvoldum... Ama neyseki güçlü yapım herşeyn üstesinden geldi ve yavas yavas atlatıyorum...
Anlatamayacagım çok şey var. Keşke dökebilsem içimi ama yapamıyorum malesef...
Sen yinede iyiki varsın...

Hoşçakal... Şimdilik.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Allahım sana geliyorum Rabbim :)
Neler oldu neler....
Ama anlatcak gücüm yok. Şimdi iyim önemli olan o :)
Bu aralar çok mesgulum senide ihmal ettm.
25 sayfa yazı yazdım ödev verildi 3notum kötü onları kurtarmalıym...
Daha 70sayfa yazmam lazım henuz birini bitirdim çok şükürdürki
diğerlerinide haftaya kadar bitirmem lazım.
Ellerim tutmuyor yeminle parmaklarım ağrıyor. Birgün ara verip tekrar yazcam inşallah...
Burdan geçiş yapmayı dusunuyorum 2.sene notları yüksek tutup.
Umarım hersey istediğim gbi olur hoşçakall şimdilik :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Kafam karmakarışık.
Ne yapacağımı bilmiyorum. Sadece ailemi çok özledim biran önce görmek istiyorum ama pek mumkun olmucak
1hafta daha.. Dersler berbat. Uğraslarm boşa çıktı canım çok sıkkın.
Yarın erken kalkcm ben hala ayaktayım.
Aslında knuscak birilerine ihtiyacım ama bu saatte kmle konusucamki...
İçim sıkkın. Neyse gideyim bn en iyisi sonra yazarm.
Hoşçakal...