• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Söyle Hayat Kaç Sene Daha Yaşarım

Volkanların ardından kurumuş toprakta ben yaşamak istiyorum dercesine İNADINA yeşeren bir çiçek olabilmeyi
İSTİYORUM.....
Hayata ;
kimsenin eliyle yönlendirdiği şekilde değil Sadece benim gözlerimle bakmayı İSTİYORUM..

Ben eskiden olduğu gibi dertsiz ve fütursuzca sadece oyunumu düşünmek İSTİYORUM..
TEK DERDİM OYUNDA EBE OLAMAMAM OLSUN İSTİYORUM
Sırtımda ki Yüklerimin böyle elle tutulur olmasını istiyorum.. sırtımda ki ağırlık belimi büktüğünde uyumak ve uyandığımda tekrar dimdik olmak istiyorum...
Tabutumun başında Beni seven ama sadece dünyalık değil Ahiretlikte seven bir kaç kişi olsun istiyorum.
çünkü beceremiyorum çok kişiyi sevmeyi ve beceremiyorum çok kişiye kendimi sevdirmeyi...

sadece ardımdan HAkkım Helaldir Diyin yeter...
VE BEN ÖLDÜĞÜMDE BU KADAR AZ KİŞİ OLSUN İSTİYORUM...

Ben Yeniden kanatlarımı kocaman açıp gökyüzünde fütursuzca uçabilmeyi ve kimsenin canını yakmadan kanatlarımı sessizce çırpmayı İSTİYORUM

ÇOK SUSADIM...
SU İÇMEYE ESKİSİ GİBİ HEVESLİ OLMAYI VE SUYU İÇMEK İÇİN ÇABALAMAYI İSTİYORUM Bu KUş kadar masum ve o saf suyu içebilmeyi hakedicek şekilde YAŞAMAYI İSTİYORUM

Ben eski saflığımı ben eski masumca bakışlarımı
Ben herkese kendimi sevdirme çabalarımı İSTİYORUM...

BEN ÇOCUK OLMAYI İSTİYORUM.
ÇOCUKÇA KALABİLMEYİ..

BEN BÜYÜMEK İSTEMİYORUMMM

Söyle hayat söyle daha kaç sene yaşarım...
YORULDuM HAYAT !

ya bırak kendimce yaşayım yada müsade et hiç büyümeyim...