Sosyal Sorumluluk

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Herkese merhaba arkadaşlar.

Geçen akşam 2 - 3 üye arkadaşımızla beraber konuşurken yardım kuruluşlarına destek olmaktan bahsettik.
Hepimizin bildiği gibi forumumuz da CTL'leri nakite çevirmek gibi bir şansımız var. Bunları daha hayırlı bir iş için kullanmaya ne dersiniz?

CTL'lerin sizin profilinizden çok ihtiyaç sahiplerine yarayacağından adım kadar eminim.Hem maneviyat duygumuzu geliştirmek hem de bir yaraya merhem olmak istemez misiniz?

Evet arkadaşlar, ben daha önce forumdan nakite çevirdiğim CTL'Ler ile LÖSEV'e bağışta bulunmuştum.
Ülkemizde son zamanlarda yaşanan korkunç saldırıların da etkisinde kalarak, belki yaralılardan birinin ihtiyacını karşılayacağına inanarak KIZILAY'a bağışlanmak üzere CTL'lerinize talibim.

Forumda ki bütün aktif üyeleri de taglayacağım affınıza sığınarak.

@YoRuMSuZ @JosTeR @bivatandaş @nazenin @Çağlayağmur @dderya @Düş @kAşİf @katip @alemdar @Mavi Gül @ZeyNoO @_nehir_ @KıRMıZı @Papatya @cemree @MeRciMeK @patik @Beyfendi

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Bir önceki Bağışta yardımcı olamadım ama bu bağışta bende varım. @Sentinus Hocam tekrardan bu duyarlılıktan dolayı sana çok teşekkür ediyoruz.

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Hocam Katılımlar olacaktır, Konunun Yarışmalardaki konularda olduğu gibi ön sekmede göz önünde olması daha sağlıklı ve katılımlı bir etkinlik olabilir diye düşünüyorum. Bu Konu'da diğeri gibi kaybolup gitmemeli..