• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sosyal Medyamı Kontrol Merkezi *

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
hihiiii gene ben..
yeni yazıma başlamadan önce söz verdiğim gibi size resmin bitmiş halini göstereyim.

13907060_10210084069203427_6151044494588867096_n.jpg

Görüp görebileceğiniz en çirkin baykuş bu kesin.
Iyy pis şey.
Adın Hurşit koyalım diyorum. Bence çok uygun .. Ne dersiniz? :rolleyes:

Bugün benim doğum günüm.
20'li yaşların ortasındayım, ve zaman hızla akıp gidiyor.
Eskiden 14-15 yaşındayken kendimi büyük göstermeye bayılırdım.
18 olsun şunu yapıcam, buraya gidicem, oo reşit oluyoruz artık ya bi de hesap mı vericem diye düşünürdüm.
Hiiiiiç öyle olmuyomuş ya resmen kendi kendimi hayal konusunda trollemişim.
Kazık kadar oldum, evlensem 2 çocuğum olur. Hala annemle gittiğimiz bi ortamda bişiler ikram edilince falan annemin gözlerinin içine bakıyorum. Hani yeme dese yemicem :D
Büyüyünce sorumluluklar da büyüyor ya hani, bu beni korkutuyor.
Keşke hep çocuk kalsaydım ve tek derdim sabah çizgi filmlerin başını kaçırmak olsaydı..

Doğum günü kutlamayı hiç sevmiyorum, bu zamana kadar da hiç sevmedim. Böyle günlerde bütün ilgi senin üstünde oluyo ya, herkes sana bakıyo ya hani ben geriliyorum işte o zamanlar. Bugün mesela selfie çubuğuyla resim çekilirken, sopasıyla bardağın birini kırıyordum.:D elim ayağıma dolaşıyor yani öyle diyeyim size. Topluluk içinde de konuşamam, fobim var. Kaşımı gözümü anlamsızca oynatırım, 2 kilo çiğköfte yoğurmusum gibi ter basar. Oldum olası ilgi çekmeyi sevmemişimdir.

İş arkadaşlarım konusunda çok şanslıyım. Bana sürekli sevildiğimi ve özel olduğumu hissettiriyorlar.
İşyerinde en önemli şey huzur ya hani umarım hep böyle oluruz.
Milyarlara ortamımdaki bir kişiyi değişmem.
Bugün bana pasta almışlar. Pasta abartmıyorum bir orduya yetecek büyüklükte, bol krem şantili ve kalori bombası.
Bi güzelde yedik vallahi, Allah affetsin.
Bugün rahat 2 kilo almışımdır. Offf bence benim ruhum çiko.
Kesin kararlıyım artık..

Bir sonraki görüşmemize kadar kendine iyi bak.
Sana içimden geçenleri anlatıyorum ya yani, kim bilir belki bir gün
'bugün aşık oldum'larla gelirim karşına..
umuyorum, inanıyorum, inanmak istiyorum.

Öpüldün.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
sen hoşlanmadığını söylemişsin ama ben yinede her şeyi göze alarak sana musmutlu yıllar diliyorum..:) iyiki doğdun ve iyiki bizimlesin..

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Nice mutlu yıllara o zaman :)

Teşekkürler kartal, sağolasın.)

sen hoşlanmadığını söylemişsin ama ben yinede her şeyi göze alarak sana musmutlu yıllar diliyorum..:) iyiki doğdun ve iyiki bizimlesin..

Böyle zamanlarda hatırlanmak güzel abi, o anlamda demedim.
Ben sadece o pasta merasiminden, kutlamalardan falan bahsetmiştim.
Teşekkür ederim, sizi tanıdığıma oldukça memnunum :)

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
doğum günün kutlu olsun güzellik iyi ki aramızdasın :) iş arkadaşların konusunda çok şanslısın özel sektörde zor olduğu söylenir hep :honk

Teşekkürler sister.
Bende burada olmaktan dolayı cok memnunum. :)
Benimki özel sektörün en iyisi. Sartlarimiz esnek.
Arkadaşlarımız da kafadengi :)
Sansliyim evet.

Hersey gönlünce olsun hemserim :) bidakine pastayi tek basina bitiricem diye zorlama seslensen duyarim :D

Teşekkürler canim benim.
Ay hic sorma ya koyverdim gitti. Diyete girmeye karar verdim. Sizlere maksimum 3 gün sürecek diyetimin ayrıntılarını burdan yazarım :D
Bir dahakine, aklimdasin.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Yüreciğinden her ne geçiyorsa en yakın zamanda kabul olmasını diliyorum. ;) Nice nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yaşlar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
fdTohS7.gif
Mutlu yıllar resmi doğum gününde bitiren kız :D

Her şey düşlediğin gibi olsun inşallah yeni yaşında. Sevdiklerinle, sağlıklı, huzurlu nice nice yıllar diliyorum.

Bu arada forum senin doğum gününü kutlamıştır değil mi? :)