• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Son Gecem .Son Ay'ım . Son Akşamım . Hoşcakalın !

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Son Gecem Son Ay'ım Bu Akşam...Son Kez İsyan Edişim Belki de.. Son Kez Ağlıyorum .. Son Kez Ağzımdan Değerli Sözcükler Çıkıyor .. Tükendim !
Bitişimi Kutluyorum .. Her Şeyi Geride Bırakarak Eskiye Yeniye Dair Herşeyi Süpürüyorum Giderken .. Sadece Bir Toz Olarak Kalıyorlar Arka Adımlarımda .. Bir Manzarayla Karşılaşıyorum .. Değer Verilenler Değer Gördüklerim Sevdiklerim Kardeşim Dediklerim Hepsi Çıkıyor Karşıma .. Nasıl Bir Manzara Bu ? Aklım Almıyor .. Hepsi Gözüme Eşit Görünüyor .. Canımdan Can Dediklerimde Dahil .. Yükseliyorum Sonra .. Son Yolculuğumu Tamamlamış Bir Elimde Kalbim Diğer Elimde Bavulumla .. Elveda Diyesim Geliyor Hepsine .. Tükenmiş Bitmiş Ruhumla ..
Biliyorum .. Her Elvedam Aynı Anlam Taşıyor Yüreğimde .. Ama Kaybeden Ben Olmuyorum .. Beni Kaybettiklerine Ağlayanları Görür Gibiyim .. Yazık ! Timsah Gözyaşları Hepsi .. Şerefsizler Dünyası .. O Gözyaşlarına Yazık Sizin Yüzünüzden Aktığı İçin .. Neyse !
Çok Büyüyorum Gün Geçtikçe .. Daha Bir Akıllanıyorum .. Her Gün Aynaya Baktığımda Aynı Yesim le Hesaplaşmıyorum .. İnsanlar Gibi Bir Gün Farklı Diğer Gün Daha Farklı Bir yesim Bu .. Herkesin Bildiği yesim'si Değilim Kimsenin .. Yanlış Biliyorlar .. ! Biliyorum Hatalarım Yaşımdan ,Boyumdan Büyük .. Yapmamak Tek Temennim .. En Azından Yastığa Başımı Koyduğumda Vicdanımla Uyuyorum Rahat Rahat .. Kimsenin Ne Dediği Umrumda Olmayarak .. Artık Her Söylenilen Cümleler Bana Karşı Savaşta Değiller .. Değer Vermiyorum Çünkü .. Bitti O Günler ..
Sıkıldım Bunaldım Bittim Tükendim Artık İnanın ! "Yeter" Diyerek Bitiriyorum Günlerimin Sonunu .. Yapmayın Bunu .. Demiyorum Artık .. Yapın .. Bana Hak Bana Müstahak Hepsi .. Ama Aldırmıyorum .. Yine Bavulumla Yolumda İlerliyorum Sizi De Geride Bırakarak .. Bir Çok Yara Almış Şu Yüreğimde Yine Bir Damla Sizi Düşünerek Gidiyorum ..
Son Gecem ... Son Ay'ım .. Son Akşamım ..
Hoşcakalın !

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kimden uzaklaştıysam
Son bir kez dönüp baktım ,
Gördüklerimden sonra
Kendimi bir kez daha kutladım...
Meğer ne kadar doğru bir söz imiş ,
Manzaranın içindeyken görülmeyenler
Manzaraya uzaktan bakıldığında kendini gösterirmiş.....