• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Son Durak 4 3D Olarak Vizyonda

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Film Türü
Gerilim / Korku
Yapım
2009, ABD
Yönetmen
David R. Ellis
Oyuncular
Krista Allen (Ally) , Nick Zano (Hunt) , Mykelti Williamson , Shantel VanSanten (Lori) , Bobby Campo (Nick) , Stephanie Honore (Gearhead’s Girlfriend)
[float_r]
Sondurak.jpg
[/float_r]Gösterim Tarihi :
28 Ağustos 2009
Yaş Sınırı : +18
Senaryo : David R. Ellis , Eric Bress , Jeffrey Reddick
Görüntü Yönetmeni : Glen Macpherson
Müzik : Brian Tyler

Nick ve arkadaşları bir hafta sonu araba yarışı seyretmeye gittiklerinde, gözünün önüne birkaç dakika içinde olacak facia canlandığında arkadaşlarını apar topar toplayıp dışarı çıkartır.

Arkadaşları ne olduğunu anlayamadan Nick'in öngördüğü olaylar gerçekleşir.

Onlar ve orda olması gereken birkaç kişi daha kurtulmuştur. Ama kaderden ne kadar süre kaçabileceklerdir?

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Son durak serisinden herhangi birini izleyen birisi klasikleşen son durak filminin konusunu biliyordur. Ama bu filmi güzel ve sürükleyici yapan bence 3D olması, muhteşem olmuş görüntüler gerçekten, izleyin kaçırmayın derim inanılmaz gerçekçi, filmin nasıl bittiğini anlayamadım. Tabi şunu da eklemeliyim ki iç organları çıkmış birini yanıbaşınızda görmeyi mideniz kaldırmayacaksa bu film size göre değil :)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
bazılarını izlemiştim sanırsam ama korku özelliğnii yaklayamadım:) inşallah bu korkutucudur:P

yok içinin dışına çııkmış olmasında benim için hiç bir sorun yok:D

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Zaten türüne korku yazsalar da korku filmi olmadığı aşikar sadece gerilim denebilir. Gene korku filmi kategorisine giremez ama yanıbaşınızda gerçekleştiği için olaylar daha içinde hissediyorsunuz kendinizi. Harcanan paranın hakkı verilmiş diyorum

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Şöyle söyleyim filmin konusu hakkında bir iddiam yok ki yeterince klasikleşti bence 3 seriden sonra ama 3 boyutlu olması tek özelliği diyebilirim :)