• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Magazin Sokağa Bir Çıktı Pir Çıktı!

Papatya

V.I.P
V.I.P
En son düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Can Bonomo, bu etkinlik sonrasında işinden çok magazin haberleri ile gündeme gelmeye başladı.

Önceki akşam arkadaşlarıyla Asmalımescit'te eğlenen Can Bonomo, olaylı bir gece geçirdi. Kokosh adlı mekandan çıkarken görüntülenen Bonomo; birkaç gece önce sevgilisi Berrak Tüzünataç'ın doğum gününden çıkarken kaçmasıyla ilgili sorulara, "Evet, oradaydım" diye yanıt vermekle yetindi.

"KORUMA MI TUTTUN?"

Bu sırada bir arkadaşı, kameramanlardan birini itti. Bunun üzerine bir muhabirin "Efendim arkadaşlarınız mı, korumalarınız mı? Gördüğümüz kadarıyla kendinize koruma tutmuşsunuz" demesine gülümsemekle yetinen ünlü şarkıcı, "Sakin ol, beni takip et" diyerek arkadaşından geride yürümesini istedi.

Can Bonomo, bu sırada sokaktan geçen iki genç kızın tezahüratlarıyla karşılaştı. Bonomo, "Can, bize el salla Can. Bize bak, bizim ondan neyimiz eksik?" tezahüratlarını duymazdan geldi.

"YÜRÜ BE TAŞ ARABASI"

Kendisini hemen otomobiline atan Bonomo, bu kez bir çocuğun ısrarla kendisine mendil satmaya çalışmasıyla zor anlar yaşadı. Küçük çocuk, hareket eden otomobili tekmeleyerek "Yürü, taş arabası! İnsan beş lira harçlık verir be!" diye serzenişte bulundu.