• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ŞOK şok ŞOK Yılmaz Vural, sahaya şişe fırlattı...

Çirkin Kral

Forum Tutkunu

Antalyaspor ve Beşiktaş arasında nefes kesen gol düellosunun en ilginç anına ev sahibi ekibin teknik direktörü Yılmaz Vural imza attı.
Daha önce futbolcularını yedek kulübesinde döven Vural, bu kez de sahaya şişe attı. İlk yarısı 3-2 Beşiktaş'ın üstünlüğü ile biten mücadelede Antalyaspor 74 ve 85. dakikalarda bulduğu gollerle bir anda 4-3 öne geçti. Antalyalılar 'tam maçı kopardık' diye düşünürken Beşiktaş'ın Brezilyalısı Bobo, son dakikada topu ağlara göndererek skoru eşitledi. Son dakikada yenilen gole sinirlenen ve fevri çıkışlarıyla da tanınan teknik direktör Yılmaz Vural, elindeki su şişesini tüm gücüyle Antalyaspor yarı alanına fırlattı. İzleyenlerin şaşkın bakışları arasındaki sahne televizyon kameraları tarafından da görüntülendi.

Vural: Cordoba Antalyasporlu olamadı

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural skora üzülmemenin mümkün olmadığını söyledi, “Soyunma odasında futbolcularımın hepsini üzgün gördüm. İki takım da maçı kazanmak istedi. Biz özellikle ikinci yarıda çok iyiydik. Son golde Burak'ın faul yaptığını sanıyorum. Tek tesellim futbol adına iyi oyun ortaya koymamız ve 12 haftadır aynı tempoyu sergilememiz. Maç öncesinde iki şanssızlık yaşadık. Birincisi Denizli maçında sakatlanan Suazo'nun yokluğu ve son antrenmanda arka adalesinden sakatlanan Uğur Kavuk'un yokluğu bizi etkiledi. Çünkü ikisi de formda oyuncularımız. Taraftara teşekkür ediyorum'' dedi.
Bir soru üzerine Cordoba hakkında da yorum yapan Yılmaz Vural, “Cordoba, hala Antalyasporlu olamadı. Maç öncesinde çok stresli ve gergindi. Beşiktaş'la oynarken kendisine yapılanları hala sindiremedi. Temennimiz bu sorununu, en kısa sürede çözmesi ve en kısa zamanda aramıza gelmesi'' diye konuştu.