• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

slmmmmmm....bende geldimmmm.

hayelgözlüm

Katılımcı
slm arkadaşlar bundan 2-3 ay önce yeşimcim bana bizim siteye gel demişti ama ben ozaman ona takıldım kaç para verecen diye :v işin aslı pek vaktim yoktu o zaten nedenlerini biliyordu hem çalışıo olmam hem başka yerler heryere yetişemem demiştim ona :) ha şimdi gelme nedenimse ben arada bakardım buraya güzel hoş arkadaşlıklar var.ve hareketli biryer şimdi yeşiminde haberi yok onada süpriz olacak :) daha çok bu ara küçük gibi bi rahatsızlık geçirdim ve ben boş kaldımmı kendimi çok dinleyen biriyim kafaya takarımda takarım ve bu hastalıkta üzülmemem kendimi dinlememem gerekli o yüzden daha çok şeyle meşgul olup kafamı başka yerlere yönlendirmem lazım.umarım iyi olur aranıza benide kabul ederseniz çok sevinirim.umarım güzel arkadaşlıklar güzel dostluklar kurulur.forum konusunda yabancı deilim ama heryerin kendine has birtakım farklılıkları oluyor.umarım kolay alışırım diyorum.bakalım inşallah hayırlısı olur.herzaman değişikliklerde hayır vardır.neyse şimdi sizler beni kabul etmeden atacanız bence :) yine çenem düştü yeşim dicek zaten kız geldin kendini çenenle bellimi ettin diye :) herkese iyi forumlar....

hayelgözlüm

Katılımcı
Hoş Geldiniz..Bu forumda geveze çok o yüzden arada sende kaynarsın..İyi paylaşımlar...:D

tşk ederim bakalım hoşbulduk.hastalık sayesinde izinliyim az 2-3 gün anama gidemde baksın bana :)inşallah döndüğümde gevezeliğe başlarım. ben de ama gevezelin yanında az delülükte var ona göre baştan diim size :v:v

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Hoşgeldiniz.Burayı mutlaka seveceksiniz.Burası kendini dinlemek istemeyip kafasını dinlemek ve güzel vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yeri güzel bir mekan.Ben de bundan 4-5 ay önce öylesine bir bakıp çıkmak için girdim.Halen çıkamadı.Çıkmayada niyetim yok.:) Neyse tekrar hoşgeldiniz.Hayırlı olsun.İyi paylaşımlar dilerim.

hayelgözlüm

Katılımcı
teşekkürler arkadaşlar hepinize.jeriko sana katılıyorum bende öyleyimdir çok zor giderim biryere hatta davet ederler ama aylar geçer üstünden sonunda bi bakayım derim .bakış o bakış.bi bakarımki bağımlısı olmuş çıkmışım.ben aslında tam bir forum delisiyim :D ama bakalım hayırlısı aslında çok bağlanmaktanda korkuyorum.:)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hosgeldin canisimm ve cok cok tesekkurler geldigin icin kiz buraya alisirsin inan ki buras Türlü gibi degil :))) sen geveze isen ben öldum demektir :)) ne derler tencere yuvarlandi kapagini buldu ve tekrardan hosgeldinnnn hayalimmm kocaman mucukss sana