Sizin Sesiniz'in (Gökhan S.) Biyogrofisi

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
:) Amin Cümlemizin İnşallah Dilediği Her Şey Gerçekleşir.
Bence Kimse Amatör Değildir. İnsan İçinden Geçenleri Doğru Düzgün Bir Şekilde Telaffuz Ediyorsa Eğer Başka Söz Söylemeye Gerek Yoktur.
:) Şiir Sevmenize Sevindim. :)
Teşekkür Ederim :)

Elbette duyguları bi şekilde satırlara döküyorsun ama okuyucu kitlesini yakalamak içinde herkesin yüreğine ve diline hitap etmek gerekir. Bunu henüz yakaladığımı sanmıyorum ki yakalamak için de bi çabam olmadı şimdiye kadar. Yazdıklarım tamamıyla belli bi düzen ve türkçe dil kurallarına uygun değil kanımca. Yani çok eksiğim var amatörlükten öte geçmeyi düşünmediğim için içimden geldiği gibi karalıyorum:)
Seni de takdir ettim azmini bu yolda yolun açık olsun.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Alan adınız mevcutsa şu an bile hosting olayını halledebiliriz. Umarım asp değildir siteniz :) Çünkü linux (php tabanlı) hosting alanı sağlayabilirim.

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Elbette duyguları bi şekilde satırlara döküyorsun ama okuyucu kitlesini yakalamak içinde herkesin yüreğine ve diline hitap etmek gerekir. Bunu henüz yakaladığımı sanmıyorum ki yakalamak için de bi çabam olmadı şimdiye kadar. Yazdıklarım tamamıyla belli bi düzen ve türkçe dil kurallarına uygun değil kanımca. Yani çok eksiğim var amatörlükten öte geçmeyi düşünmediğim için içimden geldiği gibi karalıyorum:)
Seni de takdir ettim azmini bu yolda yolun açık olsun.

:) Şuan Yazılarınız Gerçekten Merak Ettim. Uygun Bir Vakitte Bakamak İsterim Şahsen. :)

Alan adınız mevcutsa şu an bile hosting olayını halledebiliriz. Umarım asp değildir siteniz :) Çünkü linux (php tabanlı) hosting alanı sağlayabilirim.

:) Vallah Onu Bilmiyorum Benim O İşlerle Editör Diye Söylediğim Arkadaşım İlgileniyor. Yarın Ona Sorduktan Sonra Size Dönüş Yapsam Nasıl Olur.?

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
seni az da olsa tanımak güzeldi gökhan s. umarım hedefleri ideallerine kısa zamanda kavuşursun. biz şiirsever bir forumuz bizlerle paylaşırsan çok mutlu oluruz. başarılar gökhan s.

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
seni az da olsa tanımak güzeldi gökhan s. umarım hedefleri ideallerine kısa zamanda kavuşursun. biz şiirsever bir forumuz bizlerle paylaşırsan çok mutlu oluruz. başarılar gökhan s.

Aynı Şekilde Sizleride Tanımak Güzel. Umarım Kavuşurum. Bu Forumu Tercih Etmemde ki En Büyük Amaç Şiir Sever Olduğunuz İçin. :) Tabi ki de Paylaşırım. :) Dün Akşam Yazdığım Bir Şiirin Düzenlenmesi Bittikten Sonra İlk Kez Bu Adreste Yayımlayacağım ve İlk Sizler Okuyacaksınız.:)