• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sizin Sesiniz'in (Gökhan S.) Biyogrofisi

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
[h=3]Yazarımız Gökhan S.;[/h] 15 Ocak Tekirdağ – Çorlu Doğumludur. Çeşitli Bloglarda ve İnternet Sitelerinde Yazıları Yayımlanmıştır. Yazarımız 2010 Yılında Sonbahar Akşamı Adlı Şiir Kitabını Çıkarmak İçin Yayınevlerine Başvurmuştur ve Şiir Kitabının Tutulmadığını Dile Getirerek Tüm Yayınevleri Bu Teklifi Reddetmiştir. Yazarımız İse Bu Redlerin Ardından Kitap Çıkarma İşini Bir Süre Askıya Almıştır. Fakat 2012 Yılının Ortalarında Okuduğu Üniversitede Hocalarının Yardımıyla Tekrardan Kitap Çıkarma İşi Ortaya Sunulmuştur. 2013 veya 2014 Yılında Çıkarılmak Üzere Anlaşılma Yapılmıştır. 2012 Yılının Ortlarında Yazarımıza Klip Teklifi Gelmesiyle Birlikte Arkadaşı Veli Ç....r İle Son Nefesimde Adlı Şarkıya İlk Kaydını Almıştır. Bu Son Nefesimde Şarkısıyla Beraber Onbire Yakın Şiirininde Kaydını Almıştır.
Yazarımız Gökhan S.... İlk Şiirini 2004 Yılında Yazmıştır Fakat Yazdıktan Sonra Buruşturup Atmıştır. Ailesi ve Arkadaşları Tarafından Görülen Bu Şiir Bayağı Bir İlgi Almıştır. Sonralarda İse Ailesi ve Arkadaşlarının Israrı Üzerine Şiir Yazması Günümüze Kadar Gelmiştir.
Yazarımız Gökhan S.....’e Hayatında Başarılar Dileyiyoruz. İlerde Büyük Yerlere Geleceğinden Kuşkusuz Eminim.
Editör: Göksel SOYS....N

Editör Arkadaşımın Kişisel Adresimde Yazdığı Biyogrofim.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
seni tanımak güzeldi Gökhan tam bir kitap delisiyimdir kitaplara ve yazarlara saygımda sonsuzdur.Gıpta ettiren bir yetenek .umarım bir gün kitabın çıkar ve bizde zevkle okuruz :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Gökhan kitabını okumayı isterdim. Kitabının basım tarihi bayagı uzak bir tarih olmuş bu kitabın derlenmesi işinin uzun oldugundanmı yoksa başka sebebimi var? (ne meraklıyım:))

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
seni tanımak güzeldi Gökhan tam bir kitap delisiyimdir kitaplara ve yazarlara saygımda sonsuzdur.Gıpta ettiren bir yetenek .umarım bir gün kitabın çıkar ve bizde zevkle okuruz :)

:) Teşekkür Ederim Sizleride Tanımak Güze Bir Duygu. Umarım İnşallah. :)

Gökhan kitabını okumayı isterdim. Kitabının basım tarihi bayagı uzak bir tarih olmuş bu kitabın derlenmesi işinin uzun oldugundanmı yoksa başka sebebimi var? (ne meraklıyım:))

Kitabın Basım Tarihinin Uzak Bir Tarih Olmasının Tek Sebebi Rektörlükten ve Bir Kaç Büyük Kurumdan İzin ve Gerekli Evrakları Almak İçin Başta Gelen Sebeplerden Bir Kaçı. Diğer Sebep İse Dediğiniz Gibi Derlenmesi Kontrol Edilmesi (Şiirler Çalıntı mı Değil mi Diye) Bir Diğer Sebep İse Matbaa Olayını İhaleye Vermek İçin.
Estağfurullah Olur Mu Öyle Şey. :) İnsan Bazı Şeyleri Öğrenmek İçin Merak Etmesi Lazım :) Ki Ben Bu Olayada Merak Demiyorum Sadece İnsan Hakkında Bilgi Toplamak. :)

Ayrıca Sizlere Teşekkürlerimi Sunuyorum. :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Biraz prosödür takibi engel olmuş diyelim o zaman. İnşallah bu aşamalardan geçer ve bizlerde okuyabiliriz kitabını. Şimdiden kalemine sağlık diyorum.

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Biraz prosödür takibi engel olmuş diyelim o zaman. İnşallah bu aşamalardan geçer ve bizlerde okuyabiliriz kitabını. Şimdiden kalemine sağlık diyorum.

:) Kesinlikle. İnşallah Kısmet Olursa Çerez Forum Sakinlerine Hediyem Olur. :) Teşekkür Ederim. Ama Kitap Çıkmadan da Şiir veya Yazılarımı Okumak İsterseniz Profilimden Kişisisel Siteme Ulaşabilirsiniz.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ne güzel sevindim kitabının çıkacak olmasına.
Bende şiirleri severim.
Kendimce duygularımı karalarımda. Ama amatörce tabi hepsi
Hayatında başarılar diliyorum, inşallah dilediğin herşey gerçekleşir:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumda çoğu yerde belirtmişimdir. Şiir yazamam ama okumaya bayılırım, ve şiir yazanlara karşı ayrı bir hayranlığım vardır :)

Boş bir hayranlık olmasın bu kitabın yayınlandığında bir alan adı alırsan, 1 yıllık sınırsız hosting paketi de bizim hediyemiz diye söz verelim buradan :)

Çok sevdiğim yazar ağabeyim Zekeriya Çavuşoğlu'nun sitesi de bizde :)

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Ne güzel sevindim kitabının çıkacak olmasına.
Bende şiirleri severim.
Kendimce duygularımı karalarımda. Ama amatörce tabi hepsi
Hayatında başarılar diliyorum, inşallah dilediğin herşey gerçekleşir:)

:) Amin Cümlemizin İnşallah Dilediği Her Şey Gerçekleşir.
Bence Kimse Amatör Değildir. İnsan İçinden Geçenleri Doğru Düzgün Bir Şekilde Telaffuz Ediyorsa Eğer Başka Söz Söylemeye Gerek Yoktur.
:) Şiir Sevmenize Sevindim. :)
Teşekkür Ederim :)

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
:) O Zaman Bu Konuyu Sizlerle Görüşmem Lazım Şuan Bir Alan Adı Ve Hostinge Sahibim Fakat Hosting Şirketini Değiştirmeyi Düşünüyordum Güzel Bir Yerden Giriş Yaptınız. Eğer Yarın Müsait Olursanız Sizlerle Detaylı Konuşuruz. Her Şey İçin Şimdiden Sağolun. :) En Kısa Sürede Belirtmiş Olduğunuz Şiirlere Bakacağım. :)